Jak wysłać wiadomość DW, UDW w poczcie BlueMail?

Prowadzenie korespondencji e-mail za pomocą programów pocztowych pozwala szybko wysyłać i odbierać wiadomości. Możesz przesyłać wiadomość e-mail do jednego lub wielu odbiorców, korzystając przy tym z pól DO, DW i UDW. Dzięki takiemu rozwiązaniu wskazujesz głównych odbiorców, odbiorców dodatkowych (tzw. do wiadomości) oraz możesz ukryć część z nich. Dowiedz się jak szybko wysłać wiadomość DW, UDW w poczcie BlueMail.

SPIS TREŚCI

DO, DW i UDW – informacje podstawowe

Wysyłaj wiadomości e-mail do jednego lub wielu odbiorców korzystając z pól DO, DW i UDW. Umożliwiają one wskazanie jednego lub wielu adresatów wiadomości, a następnie wysłanie do nich wiadomości. Dzięki polu UDW możesz dodatkowo ukrywać adresatów tak, aby nie wiedzieli oni o sobie wzajemnie. To pole pozwala znacznie rozszerzyć funkcjonalność każdego programu pocztowego, który może stać się skutecznym narzędziem do wysyłania newsletterów, mailingu czy oferty do wielu kontrahentów jednocześnie.

Jak wysłać wiadomość DW, UDW w poczcie BlueMail?

Uruchom program i redaguj nową wiadomość. Skorzystaj z dedykowanego pola aby wstawić adresatów wiadomości:

  1. Uruchom program BlueMail.
  2. Kliknij ikonę redagowania nowej wiadomości (koperta i długopis).
  3. Uzupełnij adresatów pola DO (opcjonalnie).
    Wysyłaj wiadomość e-mail do jednego lub wielu adresatów za pomocą dedykowanych pól w poczcie BlueMail
  4. Rozwiń opcje pola DO, uzupełnij adresatów w polach DW i UDW.
  5. Redaguj treść i temat wiadomości.
  6. Kliknij Wyślij (Send) aby wysłać wiadomość.

Możesz uzupełnić pole UDW bez wprowadzania adresatów w polach DO i DW. W ten sposó wyślesz wiadomość do wielu odbiorców, którzy nie będą wzajemnie widzieli siebie na liście adresatów. Używaj tego pola, np. do wysyłania newslettera lub mailingu czy oferty do wielu kontrahentów jednocześnie.

Czytaj więcej:
  • Czy artykuł był pomocny ?
  • Tak   Nie

Bezpieczna Poczta e-mail

2 mln użytkowników nie może się mylić. Wybierz niezawodny i bezpieczny e-mail z kalendarzem, organizacją zadań i bez spamu.