Brand24 – badaj opinie o marce lub produkcie


Brand24 to najlepsze narzędzie do monitoringu Internetu ze szczególnym uwzględnieniem mediów społecznościowych. To najszybszy sposób dotarcia do dyskusji związanych z Twoją marką, produktem lub interesującym Cię tematem. Brand24 to nowy kanał komunikacji z klientami, którego wykorzystanie pozwoli m.in. na wsparcie sprzedaży i wzmocnienie pozytywnego wizerunku Twojej firmy w sieci Internet.

WAŻNE! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej o ofercie serwisu Brand24.

Na czym polega oferta promocyjna Brand24?

Razem we współpracy z Brand24 przygotowaliśmy dla Ciebie wyjątkową ofertę. Tylko teraz możesz przez 2 miesiące za darmo testować najlepsze w Polsce narzędzie do monitoringu tego, co o Twojej marce, produkcie, blogu czy e-sklepie mówi się w Internecie. Dodatkowo jeżeli wybierzesz jeden z trzech pakietów PRO (Premium, Business, Max) dostaniesz przez rok 10% zniżki.

Jak skorzystać z oferty promocyjnej Brand24?

  1. Prześlij do nas prośbę o uzyskanie kodu na adres email: bonusy@home.pl
  2. Zarejestruj się na stronie Brand24 (podczas rejestracji podaj wygenerowany kod promocyjny).
Pamiętaj, że możesz wygenerować jeden kupon promocyjny dla jednej usługi eSklep.

Czym dokładnie zajmuje się Brand24?

Brand24 zajmuje się monitoringiem Internetu na bieżąco (w czasie rzeczywistym) i pokazuje zebrane wypowiedzi natychmiast po ich opublikowaniu w Internecie. Dzięki błyskawicznej informacji, możesz natychmiast podejmować akcje odnośnie prowadzonych kampanii reklamowych, marketingowych, a także działać w celu ochrony reputacji swojej marki, usługi, czy produktu w Internecie. Monitoring Internetu dzięki Brand24 pozwala na audyt opinii nt. Twojej marki w sieci. W kilka minut po rejestracji dowiesz się, co mówią o Tobie klienci w Internecie.

W Brand24 nie opłacasz monitorowanego hasła w Internecie, tylko miesięczny abonament za dostęp do systemu, w którym możesz przeszukiwać różne, zdefiniowane przez Ciebie słowa kluczowe. Brand24 przeznaczony jest do samodzielnej obsługi klienta. System jest bardzo intuicyjny i przejrzysty, a dostępny panel administracyjny pozwala łatwo monitorować Internet i zdefiniowane zagadnienia. W razie problemów lub wątpliwości e-konsultanci są zawsze do dyspozycji.

Brand24 umożliwia pobieranie i analizę treści opublikowanych w przeszłości. Niezależnie od chwili, w której założysz konto w Brand24.pl możesz poznać nie tylko co mówią w Internecie teraz, ale również co zostało powiedziane wcześniej o Twojej marce, produkcie, czy usłudze. Jest to idealne narzędzie do monitorowania Internetu, dzięki któremu wiesz, co mówiło się wcześniej oraz co mówi się teraz (w czasie rzeczywistym).

źródło: http://brand24.pl/produkt/monitorowanie-internetu/

Więcej rozwiązań

  • Czy artykuł był pomocny ?
  • Tak   Nie

Załóż własny sklep internetowy

Nieważne co i jak chcesz sprzedawać. eSklep od home.pl to idealne narzędzie do prowadzenia sprzedaży w Internecie.


Odbierz 25 zł do wydania na empik.com

Polecaj usługi home.pl i zdobywaj za każde polecenie kupon o wartości 25zł do wydania na empik.com

Zdobądź swój kupon na 25zł Sprawdź jak