Jak założyć konto promocyjne w Brand24 (kod promocyjny)?

Skorzystaj ze specjalnej oferty przygotowanej wspólnie przez home.pl oraz Brand24.

 1. Skontaktuj się z infolinią home.pl (zespół eCommerce), aby uzyskać kod promocyjny umożliwiający założenie konta promocyjnego.
 2. Przejdź do strony https://brand24.pl/konto/rejestracja/ i zarejestruj się wypełniając formularz (podczas rejestracji nie zapomnij podać numeru kuponu).

  Brand24 - Rejestracja - Wypełnij formularz, aby założyć darmowe konto

 3. Skorzystaj z rejestracji podając adres e-mail i nowe hasło dostępu do konta. Potwierdź wybór klikając Załóż konto. Możesz także skorzystać z logowania przez serwis społecznościowy Facebook.
 4. Po założeniu konta, od razu zostaniesz przekierowany do panelu administracyjnego w serwisie brand24, kliknij opcję Ustawienia konta.
  Brand24 - Panel Administracyjny - Kliknij opcję Ustawienia konta
 5. Kliknij Wprowadź kod promocyjny, a następnie podaj kod który uzyskałeś od home.pl.Brand24 - Panel Administracyjny - Ustawienia konta - Kliknij przycisk Wprowadź kod promocyjny
 6. Po zakończonej rejestracji, będziesz mógł testować wybrany pakiet za darmo przez 2 miesiące! Rejestracja konta jest bezpłatna. Dodatkowo jeżeli wybierzesz jeden z trzech pakietów PRO (Premium, Business, Max) dostaniesz przez rok 10% zniżki.
 • Czy artykuł był pomocny ?
 • Tak   Nie

Jak zareklamować firmę w Internecie?

Mamy na to patent. Wiemy jak zareklamować Twoją firmę w Internecie. Zobacz, jak wiele może Ci dać skuteczna reklama.

Reklama internetowa Sprawdź ofertę