Getreview – aplikacja do eSklepu: kupony rabatowe za opinie

Aplikacja Getreview pomoże Ci zwiększyć liczbę opinii, a także pozwoli na zbieranie zdjęć w ramach opinii klientów. Dzięki aplikacji Getreview możesz dodatkowo generować jednorazowe kupony rabatowe, przyznawane klientom za dokonanie zakupów i wystawienie opinii.

Więcej aplikacji / wtyczek do sklepu internetowego eSklep w home.pl znajdziesz pod tym adresem.

Jak działa Getreview?

Po kilku dniach od zakupu klient otrzyma prośbę o wystawienie opinii. Całość jest zautomatyzowana więc nie musisz wykonywać żadnej dodatkowej akcji. Po kliknięciu w wiadomość klient zostanie przekierowany do formularza opinii, gdzie będzie mógł odpowiedzieć na przygotowane wcześniej pytania. Aplikacja pozwala na wprowadzenie na stronie sklepu dodatkowego widgetu prezentującego opinie o Twoim sklepie. Jego dodanie nie ingeruje w szatę graficzną sklepu i nie wymaga też skomplikowanych zmian w jego budowie. Opinie wyświetlane są na stronie sklepu.

Jak zainstalować aplikację?

Szczegółowe informacje dot. instalacji aplikacji w sklepie internetowym home.pl znajdziesz w osobnym artykule. Instalacje możesz rozpocząć w sekcji Dodatki i integracje → Aplikacje wybierając interesującą Cie aplikację.

Aplikacja Getreview

Obsługa aplikacji Getreview

Po zainstalowaniu aplikacji pojawi się ona w zakładce Aplikacje → Moje aplikacje. Kliknij w ikonkę konfiguracji, w celu rozpoczęcia pracy z aplikacją:

Getreview na stronie sklepu internetowego - moduł opinii.

 

Konfiguracja aplikacji Getreview

Tworzenie widgetu dla Twojego sklepu – Zdefiniuj wygląd wiadomości, jaką otrzyma Twój klient. Możesz dodać logo sklepu, zdefiniować czas, po jakim Klient otrzyma mail oraz po jakim czasie otrzyma przypomnienie. Wszystko odbywa się automatycznie, wystarczy jednorazowe zapisanie ustawień.Getreview - konfiguracja w eSklep - mail po zakupie Getreview - konfiguracja w eSklep - wybierz silnik sklepu Getreview - konfiguracja w eSklep

Możesz wybrać też kolor motywu – będzie to odcień obramowania, przycisków i znaczników na formularzu. Dzięki temu dostosujesz wygląd widgetu, aby lepiej komponował się z dominującymi barwami w Twoim sklepie.

Getreview - zmiana ustawień aplikacji w eSklep home.pl

Przygotuj pytania, które zadasz Klientowi – możesz skorzystać z gotowych propozycji lub edytować je i dostosować do własnych potrzeb.

Zbieraj opinie - zmiana ustawień aplikacji w eSklep home.pl

Pamiętaj, że masz realny wpływ na wygląd widgetu.

Getreview - zmiana ustawień aplikacji w eSklep home.pl - edycja pytań.

Ustal własne zasady moderowania opiniami.

Opinie o sklepie - konfiguracja aplikacji w sklepie home.pl - zasady moderowania.

W kroku nr 6 (Regulamin) uzupełnij swoje dane – jeśli nie masz własnej działalności, nie martw się – pole NIP nie jest obowiązkowe do wypełnienia.

Getreview - konfiguracja aplikacji w sklepie home.pl - uzupełnij swoje dane.

Nagradzaj swoich Klientów za nadesłaną opinię.

Opinie o zakupach - konfiguracja aplikacji w sklepie home.pl - przypis kupony rabatowe.

W aplikacji wbudowany jest moduł najczęściej zadawanych pytań (FAQ), zachęcamy do korzystania z niego w razie wszelkich wątpliwości.

  • Czy artykuł był pomocny ?
  • Tak   Nie

Załóż własny sklep internetowy

Nieważne co i jak chcesz sprzedawać. eSklep od home.pl to idealne narzędzie do prowadzenia sprzedaży w Internecie.