Integracja z Apaczka.pl – tanie przesyłki i zamawianie kuriera

Dzięki integracji z systemem Apaczka.pl wszystkim użytkownikom naszych sklepów internetowych oferujemy znakomite ceny usług czołowych firm kurierskich. Apaczka.pl jest w stanie dostarczyć przesyłkę do każdego miejsca w Polsce i do ponad 230 krajów na całym świecie, ponieważ współpracuje z największymi kurierami w branży (m.in. UPS, DHL, GEIS). Obsługuje w ten sposób zarówno firmy wysyłające 1 paczkę miesięcznie, jak i duże sklepy internetowe wysyłające setki paczek dziennie.

Dzięki współpracy z Apaczka.pl otrzymujesz rewelacyjne warunki wysyłania paczek – przesyłka DHL Standard zaczyna się już od 13,80 zł netto (wliczona opłata paliwowa), a dodatkowo: możliwość zamawiania kuriera jest w pełni zintegrowana z Panelem sklepu.

 • Kliknij tutaj, aby sprawdzić jak utworzyć przesyłkę w systemie Apaczka.pl (po zakończeniu integracji).

Integracja w pięciu prostych krokach:

 1. Zaloguj się do Panelu sklepu Click Shop.
 2. Za pomocą odpowiedniej opcji w Panelu sklepu, zarejestruj się w systemie Apaczka.pl.
 3. Na adres e-mail otrzymasz wiadomość z przygotowaną umową w wersji elektronicznej, którą należy wydrukować i wypełnić.
 4. Prześlij do Apaczka.pl oryginał podpisanej umowy pocztą.
 5. Na adres e-mail otrzymasz wiadomość potwierdzającą otrzymanie wysłanej umowy wraz z danymi logowania do systemu Apaczka.pl.

Pod adresem http://pomoc.apaczka.pl znajdziesz centrum pomocy Apaczka.pl

Szczegółowy opis procesu integracji z Apaczka.pl

 1. Zaloguj się do Panelu sklepu .
 2. Przejdź do opcji menu KONFIGURACJA –> SPRZEDAŻ –> DOSTAWY.
 3. Przy opcji dostawy Apaczka.pl kliknij przycisk Edytuj.
  csapaczka
 4. Z lewej strony ekranu wybierz zakładkę Ustawienia Apaczka.pl.
  csustawienia
 5. Kliknij przycisk Chcę się zarejestrować, aby rozpocząć rejestrację w systemie Apaczka.pl.
  chce-sie-zarejestrowac
 6. Wypełnij wyświetlony formularz rejestracji i kliknij przycisk Zapisz, który znajduje się w dolnej części ekranu.
  csapaczka2
 7. Na adres e-mail otrzymasz wiadomość z przygotowaną umową w wersji elektronicznej, którą należy wydrukować w dwóch egzemplarzach i wypełnić.
 8. Wydrukuj i podpisz umowę w dwóch egzemplarzach.  Możesz to zrobić na dwa sposoby:
  1. Pierwszy sposób: prześlij w formie wiadomości e-mail podpisaną umowę oraz dokumenty rejestrowe firmy (NIP, REGON oraz KRS lub wpis do ewidencji działalności gospodarczej w zależności od formy prowadzonej działalności) na adres biuro@apaczka.pl. W postaci skanu lub zdjęcia cyfrowego wysokiej rozdzielczości.
  2. Drugi sposób: oba podpisane egzemplarze umowy wyślij pocztą tradycyjną na adres:
   R2G Polska Sp. z o.o.
   ul. J.J. Rostafińskich 4
   02-593 Warszawa
   Zwrotnie otrzymasz jeden egzemplarz podpisany przez Apaczka.pl.
 9. Po otrzymaniu podpisanej umowy przez firmę Apaczka.pl, w ciągu maksymalnie 24 godzin roboczych uzyskasz dostęp do pełnej funkcjonalności integracji z serwisem Apaczka.pl.
 10. Zaloguj się do Panelu sklepu i przejdź do opcji menu “Konfiguracja” -> “Sprzedaż” -> “Dostawy” i wybierz integrację Apaczka.pl.
 11. Tym razem wybierz przycisk “Mam już konto w Apaczka.pl”. Na ekranie zostanie wyświetlony formularz, który pozwala zintegrować Twój sklep z systemem Apaczka.pl.
 12. Wypełnij wszystkie wymagane pola (np. login, hasło dostępu do konta w Apaczka.pl) i zapisz wprowadzone zmiany. Od teraz możesz zamawiać kuriera bezpośrednio w edycji każdego zamówienia.

Zarabiaj więcej na tańszych paczkach dzięki Apaczka.pl! Dzięki tak niskiej cenie za pojedynczą paczkę wysłaną kurierem UPS masz możliwość zarobić dodatkowe pieniądze na wysyłkach, a także częściej organizować promocje na wysyłkę czy bezpłatną dostawę od określonej kwoty zamówienia. Możliwości jest naprawdę wiele – wykorzystaj to jak najszybciej!

Więcej rozwiązań

 • Czy artykuł był pomocny?
 • TAK   Nie
Tematy powiązane
Więcej informacji na forum dyskusyjnym:   Kliknij tutaj, aby przejść na forum.home.pl