Jak aktywować biznesową licencję TeamViewer?

TeamViewer to najpopularniejsze narzędzie do zdalnego dostępu i świadczenia wsparcia technicznego. Licencje biznesowe pozwalają korzystać z aplikacji w celach komercyjnych.

Jak aktywować licencję TeamViewer dla firm?

Po zakupie biznesowej licencji TeamViewer otrzymasz wiadomość email z potwierdzeniem o dokonaniu zakupu. W niej znajdziesz link Aktywuj teraz, którzy przeniesie Cię na stronę logowania do TeamViewer.

WAŻNE! Darmowa aplikacja TeamViewer przeznaczona jest tylko do użytku niekomercyjnego. Jeśli chcesz używać w celach biznesowych, potrzebna jest profesjonalna licencja TeamViewer dla firm.

Jeśli to Twoja pierwsza licencja TeamViewer, załóż konto. Dodając nową licencję do istniejącego konta, zaloguj się swoim adresem email i hasłem.

Jak aktywować licencję TeamViewer dla firm?

Pobierz aplikację TeamViewer z linku w wiadomości lub ze strony producenta () i zainstaluj ją na swoim komputerze. Otwórz TeamViewer i przejdź do zakładki Komputery i kontakty by zalogować się swoim kontem.

Jak aktywować licencję TeamViewer dla firm?

Aby zweryfikować poprawność logowania i aktywację licencji na urządzeniu kliknij Pomoc > Informacje. Pojawi się małe okno aplikacji, w którym zobaczysz informacje o swojej licencji.

Jak aktywować licencję TeamViewer dla firm?

Po zalogowaniu się swoim kontem możesz przejść do korzystania ze wszystkich funkcji TeamViewer dla firm.

  • Czy artykuł był pomocny ?
  • Tak   Nie

TeamViewer narzędzie do dostępu zdalnego

Umożliwia zarządzanie i obsługiwanie komputerów, serwerów oraz innych urządzeń podczas połączenia zdalnego (nawet przez urządzenia mobilne). Pracuj zdalnie z każdego miejsca.