TeamViewer – jak ustawić stałe hasło do urządzenia?

TeamViewer stawia na bezpieczeństwo, co oznacza, że hasło do urządzenia zdalnego generowane jest przy każdym uruchomieniu aplikacji. Zabezpiecza to przed niepożądanym dostępem w przypadku wycieku hasła. Czy jest jednak możliwość, by ustawić stałe hasło do zdalnego komputera?

UWAGA: Ze względu na bezpieczeństwo nie zaleca ustawiać się stałego hasła w TeamViewer.

Ustaw osobiste hasło w TeamViewer

TeamViewer posiada ustawienia, które kontrolują zabezpieczenia hasłem jak personalne hasło czy losowo generowane hasła. Jeśli chcesz ustawić osobiste hasło, które zawsze będzie działać podczas nawiązywania połączenia:

 1. Uruchom aplikację TeamViewer i otwórz Opcje.
  Gdzie są Opcje TeamViewer
 2. Następnie przejdź do zakładki Zaawansowane i przewiń do sekcji Osobiste hasło. Wprowadź swoje hasło, pamiętając o zaleceniach dla silnych haseł. Jeśli hasło jest zbyt słabe, TeamViewer nie pozwoli Tobie go ustawić.
  Po ustawieniu hasła, liczba czarnych kropek cenzurujących może różnić się od prawdziwej liczby znaków w haśle. Jest to dodatkowy krok mający na celu zabezpieczyć hasło.
  Osobiste hasło w TeamViewer
 3. Ustawione hasło osobiste działa wspólnie z losowo generowanymi hasłami. Dzięki temu możesz wysyłać losowe hasło osobom, które chcą jednorazowo uzyskać dostęp do komputera, jednocześnie samemu posługując się osobistym hasłem.

Jeśli potrzebujesz stałego dostępu do urządzenia, nie musisz ustawiać osobistego hasła. Skorzystaj z opcji Nienadzorowanego dostępu, dzięki której uruchomisz zdalny pulpit nawet kiedy komputer jest w stanie uśpienia.

 • Czy artykuł był pomocny ?
 • Tak   Nie

TeamViewer narzędzie do dostępu zdalnego

Umożliwia zarządzanie i obsługiwanie komputerów, serwerów oraz innych urządzeń podczas połączenia zdalnego (nawet przez urządzenia mobilne). Pracuj zdalnie z każdego miejsca.