Statystyki mojego hostingu na poprzedniej platformie home.pl

Poniższy artykuł dotyczy operacji wykonywanych na poprzedniej platformie home.pl. Jeśli widok Twojego panelu nie pokrywa się z poniższą instrukcją, skorzystaj z instrukcji w tym artykule.

Informacje przedstawiane w narzędziu statystyk serwera w home.pl, jeśli zostaną odpowiednio przeanalizowane i zinterpretowane, mogą pomóc w poprawieniu strony WWW i lepszym dostosowaniu jej do odbiorców. Sprawdź poniższą instrukcję, aby dowiedzieć się jak sprawdzić statystyki w Panelu klienta home.pl.

WAŻNE! Popularnym narzędziem do analizy statystyk stron WWW jest również bezpłatna aplikacja Google Analytics, z której też możesz skorzystać na serwerze w home.pl. Dodanie dodatkowych statystyk, np. Google Analytics, umożliwia śledzenie ruchu dla poszczególnych stron WWW, do których kod statystyk został dodany.

Domyślne statystyki serwera w home.pl nie powodują konfliktu w działaniu z innymi aplikacjami instalowanymi na serwerze, np. aplikacjami CMS do tworzenia stron WWW. Nie powodują także modyfikacji kodu źródłowego strony. Generowane są jedynie na podstawie logów serwera, a więc dostarczają informacji o całym ruchu na serwerze.

Jak sprawdzić statystyki serwera w home.pl?

 1. Zaloguj sie w Panelu klienta home.pl do serwera lub do usługi z uprawnieniami administracyjnymi.
 2. Kliknij opcję menu „Usługi”, która znajduje się po lewej stronie ekranu.
  Panel klienta - Kliknij opcję menu Usługi
 3. Na liście wszystkich Twoich usług kliknij nazwę serwera, dla którego chcesz sprawdzić statystyki oglądalności.
 4. Zostanie wyświetlony mini-podgląd usługi. Kliknij przycisk „Konfiguracja usługi”.
  Panel klienta - Usługi - Kliknij przycisk Konfiguracja usługi
 5. Kliknij przycisk „Pokaż statystyki” w module „Serwer WWW”, który znajduje się w prawym górnym rogu ekranu, aby sprawdzić statystyki dla Twojego serwera w home.pl.
 6. Na ekranie zostanie wyświetlony panel statystyk dla serwera w home.pl.
Jak zbudowane są statystyki serwera?  Poprzedni Jakie informacje mogę odczytać ze statystyk?  Następny
 • Czy artykuł był pomocny ?
 • Tak   Nie