Jaki certyfikat SSL będzie dla Ciebie odpowiedni?

Właściciel sklepu internetowego może zabezpieczyć całą wymianę danych (np. loginy i hasła, dane osobiste, numery kart kredytowych), która odbywa się przez jego sklep, uruchamiając na swojej stronie certyfikat SSL. Certyfikat ten zwiększa wiarygodność i zaufanie do firmy, która dba o bezpieczeństwo klientów. Poświadcza klientowi, że sklep internetowy świadczyć swoje usługi na najwyższym poziomie.

WAŻNE! Kliknij tutaj, aby przeczytać więcej o certyfikacie SSL.

Poradnik wideo: Czym jest certyfikat SSL i gdzie należy go stosować?

Zamów certyfikat SSL już dziś. Zadbaj o bezpieczeństwo swojej strony WWW, poczty e-mail, danych użytkowników. Zarejestruj SSL w home.pl i kontroluj wszystkie usługi z jednego Panelu klienta. Kliknij i przejdź do oferty aby zamówić certyfikat SSL.

Wyróżnij się!

Stosowanie certyfikatu SSL przynosi wiele korzyści biznesowych, które przyczyniają się do poprawy wizerunku oraz prestiżu firmy na rynku, a w rezultacie zwiększają liczbę klientów czy wyniki sprzedaży. Certyfikat SSL warunkuje, w jaki sposób klienci postrzegają naszą firmę w sieci Internet. W tym ujęciu certyfikat SSL jest jednym z elementów budowania wizerunku firmy w sieci WWW.

Użytkownicy, którzy odwiedzą serwis WWW zabezpieczony certyfikatem SSL, mogą być pewni, że jego właściciel:

  • traktuje z należytą powagą bezpieczeństwo klientów i dokonywanych transakcji,
  • dopełnił starań, aby przekazywane mu loginy, hasła, dane formularzy czy numery kart kredytowych nie zostały ujawnione osobom postronnym,
  • zabezpieczył interesy klientów przed działaniem oszustów (podszywanie się),
  • potwierdza swoją tożsamość w sieci Internet (certyfikat typu EV – wraz z nazwą firmy).

Bezpieczeństwo zwiększa sprzedaż

Wraz ze wzrostem świadomości w zakresie bezpieczeństwa, klienci robiący zakupy w Internecie zwracają uwagę nie tylko na najniższą cenę. Liczy się także bezpieczeństwo transakcji i wiarygodność sklepu.

Według badań VeriSign, prawie 84 procent klientów nie wierzy, że właściciele sklepów on-line dbają odpowiednio o ich bezpieczeństwo. W przypadku braku zaufania do sklepu, 65 procent z nich zrezygnuje z zakupów, co wiąże się z utratą dużej części dochodów.

Warto w takim wypadku wyróżnić się spośród konkurencji i zastosować na swojej witrynie certyfikat SSL. Już podstawowy certyfikat typu homeSSL w pełni zabezpiecza przesyłane przez klientów informacje. Największe zaufanie i gwarancję wzbudza certyfikat typu EV (Extended Validation). Firma, która stanie się jego posiadaczem, nie tylko zapewni szyfrowanie przesyłanych informacji, ale przede wszystkim wzbudzi dużo większe zaufanie do firmy.

Klasa EV oznacza silniejszą weryfikację tożsamości firmy zamawiającej certyfikat SSL. W wielu przeglądarkach ten typ certyfikatu zawiera nazwę firmy – czyli właściciela zabezpieczonego sklepu internetowego. Dzięki temu mamy pewność, że korzystamy z prawdziwej strony, a nie falsyfikatu.

Zakup certyfikatu SSL typu EV polega na przeprowadzeniu kompleksowej weryfikacji podmiotu starającego się o certyfikat.

Więcej rozwiązań
  • Czy artykuł był pomocny ?
  • Tak   Nie

Zabezpiecz stronę WWW certyfikatem SSL

Chroń dane formularzy i transakcji z zieloną kłódką przy adresie.