Jak udostępnić ekran w Teams?

Aplikacja Teams, to nie tylko narzędzie do rozmów online podczas pracy, czy nauki. Dzięki funkcji udostępnienia ekranu służy również do prowadzenia szkoleń oraz webinarów. Poniżej znajdziesz informacje, jak udostępnić ekran w Teams.

SPIS TREŚCI

Funkcja udostępniania ekranu z dźwiękiem w MS Teams

Praca zdalna w wielu przedsiębiorstwach spowodowała, że narzędzie MS Teams wchodzące w skład pakietu Microsoft 365 stało się jeszcze popularniejsze. Użytkownicy docenili funkcje, które pozwalają na oszczędność czasu, uproszczoną pracę nad wspólnymi projektami i możliwość szybkiego skontaktowania się ze współpracownikami. Jedną z najpopularniejszych funkcji aplikacji jest udostępnianie swojego pulpitu rozmówcy. Błyskawiczne udostępnienie swojego pulpitu rozmówcom pozwala na sprawne przeprowadzanie spotkań.

Jak udostępnić ekran w Teams?

Udostępnienie ekranu w Teams jest możliwe podczas trwania spotkania. Funkcja ta jest dostępna dla organizatorów oraz uczestników.

  1. Dołącz do spotkania w Microsoft Teams. Sprawdź, jak się zalogować do Teams.
  2. W menu nawigacyjnym kliknij ikonę udostępnienia zawartości ekranu.Teams Jak udostępnić ekran?
  3. Po rozwinięciu dostępnych opcji wybierz ekran lub okno, którego widok chcesz udostępnić. Opcjonalnie określ, czy chcesz uwzględnić dźwięk ze swojego urządzenia.Jak udostępnić ekran w Microsoft Teams?
  4. Prezentację możesz zakończyć, klikając ikonę zakończenia udostępniania ekranu.Zakończenie udostępniania ekrany w Teams
Aplikacja Microsoft Teams jest dostępna w home.pl w ramach licencji Microsoft Office 365 i Office 2021. Sprawdź szczegóły na stronie z usługami Microsoft.
Czytaj więcej
  • Czy artykuł był pomocny ?
  • Tak   Nie

TeamViewer narzędzie do dostępu zdalnego

Umożliwia zarządzanie i obsługiwanie komputerów, serwerów oraz innych urządzeń podczas połączenia zdalnego (nawet przez urządzenia mobilne). Pracuj zdalnie z każdego miejsca.