Wniosek o wydanie kodu authinfo


Authinfo jest to kod autoryzujący domenę, za pomocą którego można wykonać transfer domeny do innego operatora. Jeśli chcesz dokonać transferu domeny z home.pl do zewnętrznego operatora, potrzebny będzie Ci poniżej zamieszczony załącznik. Pobierz go i wydrukuj.

Dokładny opis transferu domeny z home.pl do zewnętrznego operatora znajdziesz pod tym adresem.

WAŻNE! Na jednym wniosku o wydanie kodu Authinfo można podać nazwy kilku domen zarejestrowanych na te same dane, nazwy domen muszą być czytelne i pozwalać na identyfikację domen bez żadnych wątpliwości.

Wypełniony wniosek o wydanie kodu AuthInfo prosimy dostarczyć za pośrednictwem formularza kontaktowego. Dokumenty mogą zostać wysłane w formie załącznika do wiadomości e-mail (skan, zdjęcie cyfrowe wysokiej rozdzielczości).

Pamiętaj, że posiadanie kodu Authinfo umożliwia przeniesienie domeny, a także zmianę jego dysponenta (np. w drodze cesji elektronicznej). Przesłanie skanu lub listownie wniosku wypełnionego samodzielnie, może stanowić ważny dokument poświadczający złożenie dyspozycji.

Jeśli Twoja domena jest zarejestrowana:

  • na dane osoby fizycznej – wyślij sam wniosek,
  • na firmę lub osobę fizyczną prowadzącą działalność gospodarczą – to wymagane jest tylko podpisanie pobranego wniosku oraz opieczętowanie go.
Dotyczy domen zarejestrowanych na dane firmy: w przypadku pojawienia się wątpliwości podczas analizy przesłanego wniosku, Abonent może zostać poproszony o dostarczenie kserokopii lub wersji elektronicznej dokumentu rejestrowego (w zależności od rodzaju działalności, np. KRS, EDG, status spółki).

Aby odczytać plik w formacie .pdf musisz zainstalować program Adobe Reader na swoim komputerze.

W przypadku domen z końcówką EU możliwe jest samodzielnie pobranie kodu AuthInfo. Kliknij tutaj, aby przeczytać jak to zrobić.

Więcej rozwiązań

  • Czy artykuł był pomocny ?
  • Tak   Nie

Tematy powiązane

Szukaj
Generic filters
Tylko dokładne dopasowania
Szukaj w tytułach
Szukaj w treści
Wyświetl posty typu:
lub