Zaawansowana, obustronna integracja eSklep z Allegro

728x90

Serwis aukcyjny Allegro zwiększy sprzedaż Twoich produktów. Integracja pozwala na wystawianie produktów dodanych w sklepie jako aukcji Allegro oraz automatyczne tworzenie zamówień w sklepie – na podstawie zakupów na Allegro (z możliwością automatycznego zmniejszania stanów magazynowych).

WAŻNE! Zaawansowana integracja z serwisem Allegro dostępna jest TYLKO przy usłudze eSklep Premium! Dla usługi eSklep rozbudowaliśmy podstawową funkcjonalność m.in. o wystawianie produktów na allegro jednym kliknięciem.
Integracja z Allegro nie jest dostępna dla usługi eSklep, która działa w ramach 14-dniowego okresu próbnego. Integracja będzie w pełni aktywna po opłaceniu usługi i rozpoczęciu trwania abonamentu.

Pamiętaj, że właściwości integracji różnią się w zależności od usługi jaką posiadasz:

Sklep internetowy - Dostępne funkcjonalności dla wybranych usług korzystających z Integracji z Allegro

Instrukcje jak uruchomić wstępną integrację z allegro znajdziesz pod tym adresem. Zaawansowana integracja pozwala m.in. na:

 • automatyczne tworzenie zamówień w sklepie po każdej sprzedaży na allegro,
 • wystawianie wielu produktów jednocześnie,
 • aktualizację stanów magazynowych po zakupie na aukcji,
 • rejestrację klientów kupujących na allegro w Twoim sklepie internetowym,
 • tworzenie profili aukcji, dzięki którym jednym kliknięciem wystawisz kolejne produkty na allegro.

Wszelkie ustawienia dot. rozbudowanej integracji możesz zmienić w opcji menu:  KONFIGURACJA > INTEGRACJE > SYSTEMY AUKCYJNE, klikając link Ustawienia integracji. W zakładce Profile aukcji znajdującej się po lewej stronie, będziesz mógł skonfigurować profil do hurtowego wystawiania produktów na allegro.

WAŻNE! Obustronna integracja z Allegro nie obejmuje aktualizacji stanów magazynowych sklepu w serwisie Allegro. Jeśli stan magazynowy sklepu zostanie wyczerpany, aukcje allegro nadal będą aktywne i konieczna będzie samodzielna weryfikacja. W przypadku zakupu produktów w serwisie Allegro, stan magazynowy sklepu jest automatycznie aktualizowany.

Jak wystawić moje produkty na aukcje allegro za pomocą funkcji profilu aukcji?

W celu wystawienia wielu produktów na aukcję allegro przy pomocy profilu:

 1. Zaloguj się do Twojego Panelu eSklep.
 2. Przejdź do opcji menu ASORTYMENT –> PRODUKTY.
 3. Na ekranie zostanie wyświetlona lista dostępnych produktów. Zaznacz wybrane produkty, które chcesz wystawić na aukcji allegro.
 4. W kolumnie Akcje kliknij przycisk Wystaw aukcję i następnie wybierz profil aukcji.
 5. Zaznaczone produkty zostaną wystawione na aukcjach allegro zgodnie z ustawieniami Twojej integracji. Kliknij tutaj, aby sprawdzić jak zmienić podstawowe ustawienia integracji allegro.

Jeśli posiadasz usługę eSklep i chciałbyś przejść na eSklep Premium, aby móc skorzystać z zaawansowanej integracji, skontaktuj się z naszym Biurem Obsługi Klienta.

Więcej rozwiązań

Załóż własny sklep internetowy

Nieważne co i jak chcesz sprzedawać. eSklep od home.pl to idealne narzędzie do prowadzenia sprzedaży w Internecie.


 • Czy artykuł był pomocny ?
 • Tak   Nie

Tematy powiązane

Szukaj
Generic filters
Tylko dokładne dopasowania
Szukaj w tytułach
Szukaj w treści
Wyświetl posty typu:
lub