Aplikacja: Integracja z kurierem DPD

Aplikacja umożliwia tworzenie i nadawanie z pozycji sklepu paczek w ramach usługi kurierskich DPD.

I. Instrukcja instalacji aplikacji

  1. Zaloguj się do panelu administracyjnego sklepu.
  2. Przejdź do zakładki Dodatki i integracje → Aplikacje.
  3. Kliknij w ikonę Zainstaluj Aplikację.
    eSklep - Aplikacje - Aplikacje - DPD - Kliknij przycisk Zainstaluj
  4. Zapoznaj się z działaniem aplikacji, a następnie zaakceptuj regulamin usługi appstore.
  5. Aby zainstalować aplikację wciśnij Instaluj. W ciągu kilku sekund aplikacja zostanie zainstalowana i pojawi się w lokalizacji: Aplikacje Moje aplikacje.

II. Instrukcja obsługi aplikacji DPD

  • Otwórz aplikację
    eSklep - Aplikacje - Moje aplikacje - Integracja z FedEx - Kliknij przycisk Konfiguracja przewoźnika

Po instalacji aplikacji przy pierwszej próbie zamówienia przesyłki lub wejścia w dowolną zakładkę system da Ci możliwość założenia konta. W prawym dolnym rogu należy kliknąć przycisk Załóż konto na Furgonetka.pl

System przekieruje Cię do formularza rejestracji. Do wyboru masz dwa rodzaje kont:

  • Firmowe (NIP PL lub UE),
  • Osoba prywatna – dla użytkowników indywidualnych.

Po wypełnieniu wszystkich wymaganych w formularzu pól i kliknięciu ‘Załóż konto’, na podany adres e-mail otrzymasz maila z linkiem aktywacyjnym, którego kliknięcie aktywuje Twoje konto.

Po zalogowaniu się aplikacja połączy się z Twoim kontem w naszym serwisie

Uwaga! Jeśli korzystałeś z wcześniejszej wersji aplikacji, system zamiast logowania poprosi Cię o jednorazową aktualizację danych konta.
  • Czy artykuł był pomocny ?
  • Tak   Nie

Załóż własny sklep internetowy

Nieważne co i jak chcesz sprzedawać. eSklep od home.pl to idealne narzędzie do prowadzenia sprzedaży w Internecie.