Jak utworzyć konto w serwisie CDA.pl?

Do przeglądania treści w serwisie CDA.pl nie jest wymagane posiadanie konta o ile robisz na komputerze lub w przeglądarce internetowej. Posiadanie konta (darmowego) w serwisie CDA jest konieczne do korzystania z aplikacji CDA.pl np. na telefonie lub tablecie z systemem Android lub Android TV na telewizorach. Utworzenie konta umożliwia dostęp m.in. do części serwisu CDA Premium tj. ponad 7000 filmów i seriali udostępnianych na mocy licencji i umów zawartych z dystrybutorami filmowymi. CDA Premium to płatna usługa VOD.

Oferta filmów i seriali w CDA Premium

Jak utworzyć bezpłatne konto w serwisie CDA.pl?

Utworzenie konta w serwisie CDA.pl możliwie jest na kilka sposób: poprzez podanie adresu e-mail lub logowanie Google/Facebook.

  1. Przejdź do serwisu www.cda.pl
  2. W prawym rogu ekranu kliknij RejestracjaUtwórz konto w serwisie CDA.pl i uzyskaj dostęp do filmów i seriali
  3. Podaj adres e-mail i hasło lub skorzystaj z jednej z dostępnych opcji logowania za pomocą konta Facebook/Google.Utwórz konto w serwisie CDA.pl i uzyskaj dostęp do filmów i seriali
  4. Uzupełnij dane do logowania (jeśli wybrałeś adres e-mail i hasło) lub postępuj zgodnie z instrukcją na ekranie (logowanie Facebook/Google).Rejestracja nowego konta w CDA.pl
  5. Konto zostało utworzone (nie wymaga potwierdzenia i aktywacji. Od razu możesz uzyskać dostęp do CDA Premium opłacając subskrypcję lub korzystając z kuponu. Dostęp do CDA Premium możesz uzyskać korzystając z dedykowanej oferty home.pl.

Po utworzeniu bezpłatnego konta w serwisie CDA.pl możesz od razu przystąpić do przeglądania treści. Posiadanie konta nie jest wymagane przy dostępie do bezpłatnych treści w serwisie. Możesz od razu wykupić dostęp do CDA Premium. Sprawdź ile kosztuje CDA Premium w home.pl i skorzystaj z najlepszej oferty cenowej.

Aktywacja CDA Premium za pomocą kuponu home.pl

Jeśli zakupiłeś usługę dostępu do serwisu CDA Premium  skorzystaj z dostępnego sposobu aktywacji konta wybierając Mam kupon. Następnie podaj otrzymany na adres e-mail  kupon aktywujący konto (kupon zostanie wysłany na adres e-mail wskazany jako kontaktowy na koncie w Paneli klienta home.pl).

  • Przeczytaj i dowiedz się więcej o aktywacji konta CDA Premium za pomocą kodów i płatności dowiesz się z osobnego artykułu w Centrum Pomocy
  • Sprawdź ile kosztuje CDA Premium i skorzysaj z najlepszej oferty home.pl

Kup dostęp do CDA Premium w home.pl i uzyskaj najlepszą cenę

Odbierz 25 zł do wydania na empik.com

Polecaj usługi home.pl i zdobywaj za każde polecenie kupon o wartości 25zł do wydania na empik.com

Zdobądź swój kupon na 25zł Sprawdź jak

  • Czy artykuł był pomocny ?
  • Tak   Nie