Jak utworzyć konto w serwisie CDA.pl?

Do przeglądania treści w serwisie CDA.pl nie jest wymagane posiadanie konta, o ile robisz na komputerze lub w przeglądarce internetowej. Jeśli jednak chcesz korzystać z CDA na telefonie lub tablecie z systemem Android lub na Android TV, konieczne jest założenie konta w serwisie.

CDA Premium to usługa, dzięki której zyskasz dostęp do ponad 7000 najlepszych filmów i seriali. Sprawdź ofertę i wybierz najlepszy dla siebie pakiet Premium: CDA Premium w najlepszej cenie

Oferta filmów i seriali w CDA Premium

Jak utworzyć bezpłatne konto w serwisie CDA.pl?

Utworzenie konta w serwisie CDA.pl jest możliwe na kilka sposobów, m.in. poprzez podanie adresu e-mail lub logowanie w Google lub na Facebooku.

  1. Przejdź do serwisu www.cda.pl.
  2. W prawym rogu ekranu kliknij: Rejestracja.Utwórz konto w serwisie CDA.pl i uzyskaj dostęp do filmów i seriali
  3. Podaj adres e-mail i hasło lub skorzystaj z jednej z dostępnych opcji logowania za pomocą konta Facebook/Google.
  4. Uzupełnij dane do logowania (jeśli wybrałeś adres e-mail i hasło) lub postępuj zgodnie z instrukcją na ekranie (logowanie Facebook/Google).Rejestracja nowego konta w CDA.pl
  5. Konto, które zostało utworzone nie wymaga potwierdzenia i aktywacji. Możesz od razu przystąpić do przeglądania dostępnych w nim treści. Jeśli chcesz uzyskać dostęp do najlepszych filmów i seriali w pakiecie CDA Premium, zapoznaj się z ofertą: CDA Premium.
Chcesz oglądać filmy offline? Sprawdź: Jak skorzystać z CDA Premium w trybie offline

Aktywacja CDA Premium za pomocą kuponu home.pl

Jeśli zakupiłeś usługę dostępu do serwisu CDA Premium, skorzystaj z dostępnego sposobu aktywacji konta wybierając opcję: Mam kupon. Następnie podaj otrzymany na adres e-mail kupon aktywujący konto (kupon zostanie wysłany na adres e-mail wskazany jako kontaktowy na koncie w Paneli klienta home.pl).

Dowiedz się więcej: jak aktywować kupon CDA Premium?

  • Czy artykuł był pomocny ?
  • Tak   Nie