Ile kosztuje CDA Premium?

Z CDA Premium otrzymujesz dostęp do ogromnej bazy filmów i seriali w najlepszej jakości

CDA Premium to usługa VoD, która oferuje obecnie dostęp do ponad 7000 licencjonowanych treści – filmów i seriali. Sam serwis CDA.pl plasuje się w czołówce najpopularniejszych serwisów VoD w Polsce. Co stoi za sukcesem polskiego serwisu VOD? Wiele lat doświadczenia, bogata oferta filmów i seriali oraz atrakcyjna cena.

Najlepsza oferta CDA Premium w atrakcyjnej cenie

Serwisy VoD są w Polsce stają się każdego dnia coraz bardziej popularne. Za sukcesem takiej formy rozrywki stoi współpraca producentów, wydawców, właścicieli platform VoD a także producentów sprzętu, m.in. telewizorów. Ci ostatni coraz częściej oferują dostęp do popularnych platform VOD. Jedną z najciekawszych platform TV dostosowanych do fanów VoD jest AndroidTV.

Aktualną ofertę home.pl na rejestrację CDA Premium możesz sprawdzić bezpośrednio na stronie produktu. Obserwuj ofertę home.pl aby uzyskać najlepszą cenę rejestracji usługi Kliknij: aktualna oferta CDA Premium

Ile kosztuje korzystanie z CDA Premium?

Aby uzyskać dostęp do CDA Premium, kliknij: oferty CDA Premium. Dostęp do platformy CDA Premium uzyskasz także po zarejestrowaniu konta CDA.pl w sekcji CDA Premium.

Cennik dostępu do oferty CDA Premium w home.pl

Korzystanie z CDA Premium możliwe jest na 3 urządzeniach jednocześnie. Oznacza to, że po zarejestrowaniu i opłaceniu subskrypcji Premium, możesz zalogować się i oglądać jednocześnie filmy i seriale na 3 urządzeniach w tym samym momencie. VOD Premium  to lepszy, priorytetowy transfer oraz wyższa jakość wyświetlanych filmów. Użytkownicy korzystający z aplikacji mobilnej (Android oraz iOS) mogą pobierać filmy na swoje urządzenia i oglądać je w trybie offline. Cena CDA Premium przekłada się także na wysoką jakość a jednocześnie ciągle rosnącą bazę filmów i seriali.

Ceny mogą różnić się w zależności od aktualnej oferty. Przykładowe ceny  w chwili publikowania treści artykułu:

  • 30 dni subskrypcji CDA Premium: oferta home.pl – 20 zł brutto / oferta CDA.pl – 19.90 zł brutto
  • 90 dni subskrypcji CDA Premium: oferta home.pl – 55 zł brutto / oferta CDA.pl – 59,70 zł brutto

Odbierz 25 zł do wydania na empik.com

Polecaj usługi home.pl i zdobywaj za każde polecenie kupon o wartości 25zł do wydania na empik.com

Zdobądź swój kupon na 25zł Sprawdź jak

CDA to filmy i seriale bez ograniczeń i reklam

CDA Premium to dostęp do ogromnej bazy filmów i seriali w najlepszej jakości. Treści możesz oglądać na 3 urządzeniach.


  • Czy artykuł był pomocny ?
  • Tak   Nie