Ile kosztuje CDA Premium?

CDA Premium to usługa VoD, która oferuje obecnie dostęp do ponad 12 500 licencjonowanych treści – filmów i seriali. Sam serwis CDA.pl plasuje się w czołówce najpopularniejszych serwisów VoD w Polsce. Co stoi za sukcesem polskiego serwisu VOD? Wiele lat doświadczenia, bogata oferta filmów i seriali oraz atrakcyjna cena.

Najlepsza oferta CDA Premium w atrakcyjnej cenie

Serwisy VoD są w Polsce stają się każdego dnia coraz bardziej popularne. Za sukcesem takiej formy rozrywki stoi współpraca producentów, wydawców, właścicieli platform VoD a także producentów sprzętu, m.in. telewizorów. Ci ostatni coraz częściej oferują dostęp do popularnych platform VOD. Jedną z najciekawszych platform TV dostosowanych do fanów VoD jest AndroidTV.

Aktualną ofertę home.pl na rejestrację CDA Premium możesz sprawdzić bezpośrednio na stronie produktu. Obserwuj ofertę home.pl aby uzyskać najlepszą cenę rejestracji usługi

Aktualna oferta CDA Premium

Ile kosztuje korzystanie z CDA Premium?

Aby sprawdzić aktualną cenę i uzyskać dostęp do CDA Premium, kliknij: oferty CDA Premium. Dostęp do platformy CDA Premium uzyskasz także po zarejestrowaniu konta CDA.pl w sekcji CDA Premium.

Cennik dostępu do oferty CDA Premium w home.pl

Korzystanie z CDA Premium możliwe jest na 3 urządzeniach jednocześnie. Oznacza to, że po zarejestrowaniu i opłaceniu subskrypcji Premium, możesz zalogować się i oglądać jednocześnie filmy i seriale na 3 urządzeniach w tym samym momencie. VOD Premium  to lepszy, priorytetowy transfer oraz wyższa jakość wyświetlanych filmów. Użytkownicy korzystający z aplikacji mobilnej (Android oraz iOS) mogą pobierać filmy na swoje urządzenia i oglądać je w trybie offline. Cena CDA Premium przekłada się także na wysoką jakość, a jednocześnie ciągle rosnącą bazę filmów i seriali.

Zobacz więcej
  • Czy artykuł był pomocny ?
  • Tak   Nie