Jak zrealizować kod CDA Premium?

Decydując się na zakup subskrypcji CDA Premium możesz skorzystać z jednej z wielu metod płatności. Serwis CDA.pl oferuje m.in. płatność przelewem online (w tym Blik), płatność z rachunku operatora komórkowego oraz płatność za pomocą kodu i kart typu Paysafecard. Te metody płatności znajdziesz w ofercie CDA.pl po zarejestrowaniu i zalogowaniu się do konta użytkownika.

Ponad 7000 filmów i seriali w jednym miejscu - kup CDA Premium

Kupując subskrypcję CDA Premium w home.pl, możesz skorzystać z oferty resselera. Dzięki współpracy z serwisem CDA Premium mamy możliwości przedstawienia Ci najlepszej oferty na subskrypcję CDA Premium. Dokonując zakupu poprzez stronę ofertową home.pl – sprawdź ofertę CDA Premium – możesz także skorzystać z płatności elektronicznych (w tym Blik) oraz tradycyjnego przelewu. Po opłaceniu subskrypcji na adres e-mail kontaktowy ustalony w Panelu klienta home.pl otrzymasz kod / kupon upoważniający Cię do aktywacji subskrypcji CDA Premium.

WAŻNE! Niezależnie od tego w jaki sposób dokonasz płatności za subskrypcję VoD, jej aktywacja odbywa się zawsze po założeniu i zalogowaniu do konta w serwisie CDA.pl. Otrzymane kody / kupony na subskrypcję VoD Premium w serwisie CDA.pl mogą być wydawane także przez innych resselerów. Sposób ich użycia jest identycznych.

Jak zrealizować kod CDA Premium?

Po zarejestrowaniu konta CDA.pl oraz opłaceniu subskrypcji Premium w home.pl możesz zrealizować otrzymany kupon:

 1. Dokonaj zakupu subskrypcji Premium na usługi VOD w home.pl: przeczytaj i dowiedz się więcej jak kupić CDA Premium.
 2. Na adres e-mail klienta home.pl otrzymasz wiadomość z wygenerowanym jednorazowym kuponem służącym do aktywacji subskrypcji.
 3. Załóż bezpłatne konto użytkownika w serwisie CDA.pl: przeczytaj i dowiedz się więcej jak utworzyć konto użytkownika.
 4. Po pierwszym logowaniu do konta będziesz mógł dokonać płatności za subskrypcję VoD korzystając z metod płatności dostawy usługi lub realizując otrzymany kupon.
  Aktywacja CDA Premium dla użytkowników serwisu - filmy i seriale z lektorem i napisami
 5. Jeśli posiadasz już konto w serwisie CDA.pl możesz w dowolnej chwili zmienić typ konta aktywując usługi Premium, skorzystaj z jednego z widocznych linków przekierowujących lub przejdź do ustawień profilu kontaAktywacja CDA Premium dla użytkowników serwisu - filmy i seriale z lektorem i napisami
 6. Po przejściu do aktywacji usługi Premium VoD zostaniesz poproszony o wybranie metody płatności. Jeśli posiadasz numer karty kredytowej lub debetowej możesz dodatkowo skorzystać z 14 dniowego okresu próbnego.
 7. Celem zrealizowania otrzymanego na adres e-mail kodu / kupony wybierz opcję aktywacji subskrypcji: Mam kupon.
  Aktywacja CDA Premium dla użytkowników serwisu - filmy i seriale z lektorem i napisami
 8. Wprowadź otrzymany kod i aktywuj subskrypcję.
  Aktywuj dostęp do filmów z lektorem w CDA Premium
 9. Konto zostało aktywowane.
  CDA Premium - aktywacja konta uzytkownika
 10. Możesz oglądać treści Premium. Ponad 7000 filmów i seriali. Czy można oglądać offline filmy i seriale CDA Premium?Aktywacja CDA Premium dla użytkowników serwisu - filmy i seriale z lektorem i napisami

Kupon / kod możesz użyć wyłącznie logując się do swojego konta użytkownika w przeglądarce, np. na komputerze lub telefonie. Aplikacje mobilne oraz aplikacja na Android TV nie obsługuje płatności  i aktywacji kuponów, a jedynie rejestrację oraz logowanie do konta użytkownika. Pamiętaj, że posiadając subskrypcję CDA Premium możesz korzystać z niej nawet na 3 urządzeniach w tym samym momencie. Zainstaluj aplikacje lub skorzystaj z przeglądarki internetowej, zaloguj się i oglądaj ponad 7000 filmów i seriali.

Odbierz 25 zł do wydania na empik.com

Polecaj usługi home.pl i zdobywaj za każde polecenie kupon o wartości 25zł do wydania na empik.com

Zdobądź swój kupon na 25zł Sprawdź jak

 • Czy artykuł był pomocny ?
 • Tak   Nie