Jak zrealizować kod CDA Premium?

Współpraca CDA Premium z home.pl pozwoliła na stworzenie najlepszej oferty subskrypcji pakietu CDA Premium. Zakupu dokonasz poprzez stronę home.pl, gwarantując sobie dostęp do bazy najlepszych filmów i seriali na czas 30 lub 90 dni. Pakiet CDA Premium kupisz, korzystając z płatności elektronicznych, BLIK lub tradycyjnego przelewu. Co ważne – subskrypcja nie zostanie przedłużona automatycznie. Sam zadecydujesz, czy chcesz dalej korzystać z pakietu. Sprawdź, jak zakupić i aktywować kod CDA Premium w home.pl.
Ponad 7000 filmów i seriali w jednym miejscu - kup CDA Premium

Po opłaceniu swojego pakietu na Twój adres mailowy, który podałeś w Panelu klienta home.pl otrzymasz kupon z kodem, pozwalający na aktywację CDA Premium.

WAŻNE! Niezależnie od tego w jaki sposób dokonasz płatności za subskrypcję VoD, jej aktywacja odbywa się zawsze po założeniu i zalogowaniu do konta w serwisie CDA.pl. Sprawdź: jak utworzyć konto w serwisie CDA.pl

Jak zrealizować kod CDA Premium?

Po zarejestrowaniu konta CDA.pl oraz opłaceniu subskrypcji Premium w home.pl możesz zrealizować otrzymany kupon.

Po zamówieniu usługi CDA Premium, na podany e-mail w Panelu klienta home.pl otrzymasz wiadomość z jednorazowym kuponem, służącym do aktywacji subskrypcji. Aby go aktywować, załóż konto użytkownika w serwisie CDA.pl.

 1. Jeśli posiadasz już bezpłatne konto w serwisie CDA.pl, możesz w dowolnej chwili zmienić typ konta aktywując usługi Premium. W tym celu przejdź do ustawień profilu konta, a następnie w rozwijanym menu kliknij przycisk: Ulepsz do premium.Jak zrealizować kod do CDA Premium?
 2. Przy pierwszym logowaniu do konta będziesz mógł zrealizować kupon, który zakupiłeś w home.pl. Aby skorzystać z otrzymanego na adres e-mail kuponu, wybierz przycisk znajdujący się w menu po lewej stronie: Mam kupon.
  Aktywacja CDA Premium kodem.
 3. Następnie wprowadź otrzymany kod w pole na głównym ekranie. Po zapoznaniu się z regulaminem i zaakceptowaniu go, kliknij przycisk: Kontynuuj.
 4. Gratulacje! Twoje konto Premium zostało aktywowane.
  CDA Premium - aktywacja konta uzytkownika
 5. Oglądaj ponad 12 000 filmów i seriali bez reklam i bez limitu transferu.Aktywacja CDA Premium dla użytkowników serwisu - filmy i seriale z lektorem i napisami
Uwaga! Kupon możesz aktywować logując się wyłącznie do swojego konta użytkownika w przeglądarce, np. na komputerze lub telefonie. Aplikacje mobilne oraz aplikacja na Android TV nie obsługuje płatności  i aktywacji kuponów – możesz się w niej jedynie zarejestrować lub zalogować. Pamiętaj, że z konta CDA Premium możesz korzystać nawet na 3 urządzeniach w tym samym momencie.

Dowiedz się więcej o CDA Premium

 

 • Czy artykuł był pomocny ?
 • Tak   Nie