Jak pobrać film, jak oglądać offline filmy i seriale CDA Premium?

Korzystając z aplikacji mobilnej CDA.pl dla systemu Android lub iOS możesz nie tylko oglądać filmy i seriale z bazy ponad 7000 produkcji, a także pobierać je lokalnie do pamięci urządzenia. Takie rozwiązanie zwane też trybem offline aplikacji / filmy offline / pobieranie filmów, itp. pozwala na rozwiązanie problemu słabej jakości połączenia z Internetem lub jego braku. Możesz używać trybu offline aplikacji pobierając filmy do pamięci telefonu lub tabletu jeśli chcesz oglądać je poza zasięgiem sieci WiFi czy LTE.

Filmy offline dostępne są w aplikacji CDA dla urządzenia mobilnego i możliwe do otworzenia za pomocą wbudowanego w aplikacji odtwarzacza. Ze względu na ochronę praw autorskich, filmy nie są pobierane do pamięci urządzenia w sposób umożliwiający dalsze kopiowanie/przenoszenie i dystrybuowanie filmów i seriali. Podobne rozwiązania działają w innych popularnych aplikacjach np. HBO GO oraz Netflix także oferujących filmy offline.

Z tego artykułu dowiesz się w jaki sposób pobrać film z serwisu CDA na koncie Premium oraz w jaki sposób oglądać seriale i filmy offline.

Jak oglądać filmy i seriale offline z oferty CDA Premium?

Filmy i seriale offline z oferty Premium są możliwe do oglądania za pomocą aplikacji mobilnej:

 • aplikacja dla urządzeń z systemem Android dostępna w Google Play Store,
 • aplikacja dla urządzeń z systemem iOS dostępna w App Store.

Pobierz i zainstaluj aplikację, a następnie zaloguj się do konta CDA Premium. Dowiedz się więcej jak oglądać filmy i seriale na urządzeniu zewnętrznym.

 1. Przejdź do aplikacji i wybierz interesujący Cię film do obejrzenia w trybie offline. CDA Premium - jak pobrać film CDA i jak oglądać filmy offline?
 2. Na karcie filmu odszukaj pole odpowiedzialne za możliwość pobrania filmu offline. Kliknij Film dostępny do pobrania (OFFLINE). Pamiętaj, że nie każdy film może posiadać taką funkcję.CDA Premium - jak pobrać film CDA i jak oglądać filmy offline?
 3. Wybierz jakość pobieranego filmu. Wybór jakości materiału video może mieć znaczenie przy uwzględnieniu rozmiaru ekranu urządzenia oraz jego rozdzielczości.Wysoka jakość pobranych filmów pozwoli cieszyć się wszystkimi szczegółami
 4. W menu opcji znajdziesz sekcję Filmy do pobrania gdzie znajduje się lista oczekujących na pobranie filmów, np. gdy będzie dostępne WiFi oraz sekcja Pobrane filmy gdzie znajdziesz listę wszystkich już pobranych filmów i dostępnych w trybie offline.
  Pobieranie filmów w aplikacji CDA.pl do pamięci urządzenia
 5. W menu opcji sekcji Ustawienia > Pobieranie znajdziesz dodatkowe opcje pobierania filmów i seriali i ich dostępności offline.
  CDA Premium - jak pobrać film CDA i jak oglądać filmy offline?
 6. Możesz m.in. wyłączyć możliwość pobierania filmów z użyciem mobilnej transmisji danych. Filmy i seriale będą pobierane do pamięci urządzenia, do trybu film offline, tylko przy dostępnej sieci WiFi (po połączeniu urządzenia z siecią WiFi).
  CDA Premium - jak pobrać film CDA i jak oglądać filmy offline?
 7. Możesz zmienić lokalizację pobieranych do pamięci urządzenia filmów: wybierz pamięć telefonu lub kartę pamięci. Ten sam wybór możesz zmienić na etapie pobierania filmu.
 8. Pobrane do pamięci urządzenia filmy będą dostępne we wskazanej wyżej sekcji menu opcji > Pobrane filmy oraz na karcie filmu – kliknij Oglądaj film.
  Oglądaj filmy offline i pobieraj filmy z CDA do pamięci urządzenia
Czy mogę oglądać pobrane pliki po zakończeniu subskrypcji CDA Premium? Nie. Brak subskrypcji Premium uniemożliwia dalsze pobieranie filmów oraz seriali, a także oglądanie filmów offline.

 

Odbierz 25 zł do wydania na empik.com

Polecaj usługi home.pl i zdobywaj za każde polecenie kupon o wartości 25zł do wydania na empik.com

Zdobądź swój kupon na 25zł Sprawdź jak

 • Czy artykuł był pomocny ?
 • Tak   Nie