Jak korzystać z trybu offline CDA Premium? Pobieranie filmów

Korzystając z aplikacji mobilnej CDA.pl dla systemu Android lub iOS możesz nie tylko oglądać filmy i seriale z bazy ponad 7000 produkcji, ale także pobierać je lokalnie do pamięci urządzenia. Takie rozwiązanie – zwane też trybem offline aplikacji – pozwala na cieszenie się ulubionymi filmami mimo słabszego łącza internetowego lub braku zasięgu. Sprawdź, jak korzystać z trybu offline w CDA Premium i oglądaj ulubione filmy gdziekolwiek się znajdujesz.

Filmy offline są dostępne w aplikacji CDA dla urządzenia mobilnego. Ze względu na ochronę praw autorskich, filmy nie są pobierane do pamięci urządzenia w sposób umożliwiający dalsze kopiowanie i dystrybuowanie filmów i seriali. Podobne rozwiązania działają w innych popularnych aplikacjach np. HBO GO oraz Netflix, także oferujących filmy offline.

Jak korzystać z trybu offline CDA Premium?

Filmy i seriale offline z oferty Premium możesz oglądać za pomocą aplikacji mobilnych:

 • aplikacja dla urządzeń z systemem Android dostępna w Google Play Store,
 • aplikacja dla urządzeń z systemem iOS dostępna w App Store.

Aby skorzystać z trybu offline, zaloguj się do konta CDA Premium, a następnie postępuj według instrukcji:

 1. Przejdź do aplikacji i wybierz interesujący Cię film do obejrzenia w trybie offline. CDA Premium - jak pobrać film CDA i jak oglądać filmy offline?
 2. Po wejściu na stronę wybranego filmu kliknij przycisk: Film dostępny do pobrania (OFFLINE). Pamiętaj, że nie każdy film może posiadać taką funkcję.CDA Premium - jak pobrać film CDA i jak oglądać filmy offline?
 3. Wybierz jakość pobieranego filmu. Wybór jakości materiału video może mieć znaczenie przy uwzględnieniu rozmiaru ekranu urządzenia oraz jego rozdzielczości.Wysoka jakość pobranych filmów pozwoli cieszyć się wszystkimi szczegółami
 4. W menu opcji znajdziesz sekcję Filmy do pobrania, gdzie znajduje się lista filmów oczekujących na pobranie, a także sekcję Pobrane filmy, gdzie znajdziesz listę wszystkich pobranych filmów dostępnych w trybie offline.
  Pobieranie filmów w aplikacji CDA.pl do pamięci urządzenia
 5. W menu: Ustawienia → Pobieranie znajdziesz dodatkowe opcje pobierania filmów i seriali i ich dostępności offline.
  CDA Premium - jak pobrać film CDA i jak oglądać filmy offline?
 6. Możesz np. wyłączyć możliwość pobierania filmów z użyciem mobilnej transmisji danych. Filmy i seriale będą pobierane do pamięci urządzenia (do trybu film offline) tylko przy dostępnej sieci WiFi (po połączeniu urządzenia z siecią WiFi).
  CDA Premium - jak pobrać film CDA i jak oglądać filmy offline?
 7. Możesz też zmienić lokalizację pobieranych do pamięci urządzenia filmów: wybierz pamięć telefonu lub kartę pamięci. Ten sam wybór możesz zmienić na etapie pobierania filmu.
 8. Pobrane do pamięci urządzenia filmy będą dostępne we wskazanej wyżej sekcji menu opcji: Pobrane filmy oraz na karcie filmu – kliknij Oglądaj film.
  Oglądaj filmy offline i pobieraj filmy z CDA do pamięci urządzenia

Pobrane pliki możesz oglądać przez cały okres subskrypcji. Po jej wygaśnięciu dalsze oglądanie filmów wymaga ponownego zakupu pakietu Premium.

Czytaj więcej
 • Czy artykuł był pomocny ?
 • Tak   Nie