Jak dodać ikony social media w kreatorze stron WWW?

W kreatorze stron internetowych z łatwością dodasz ikony informujące o tym w jakich mediach społecznościowych można Cię znaleźć. Wielu odwiedzających może chcieć zobaczyć, czym żyje Twoja firma na co dzień, a portale społecznościowe to idealne miejsce, aby Cię obserwować. Na jednej z naszych przykładowych stron zbudowanych w kreatorze, pokażemy Ci 3 sposoby na umieszczenie ikon mediów społecznościowych w Twojej aplikacji. 

SPIS TREŚCI

Dodawanie ikony social media wykorzystując pojedyncze widgety

 1. Wybierz opcję Dodaj zawartość oraz Dodaj widget
  Dodawanie ikony mediów społecznościowych w kreatorze stron internetowych przy wykorzystaniu pojedynczych widgetów: Dodaj zawartość - Dodaj widget
 2. Na liście widgetów znajdź sekcję Społecznościowe. Lewym przyciskiem myszy, „złap” wybraną ikonę i upuść ją na swoim szablonie.
  Dodawanie ikony mediów społecznościowych w kreatorze stron internetowych przy wykorzystaniu pojedynczych widgetów: Dodaj zawartość - Dodaj widget - Społecznościowe
  Dowiedz się więcej o tym, jak zarządzać widgetami.
 3. Po upuszczeniu elementów warto sprawdzić, czy są do nich podłączone odpowiednie portale. W tym celu wystarczy kliknąć w ikony i uzupełnić pola w nowo otwartym oknie:
  Po upuszczeniu elementów sprawdź, czy są do nich podłączone odpowiednie portale. Kliknij w ikony i uzupełnij pola w nowo otwartym oknie.

Dodawanie elementów mediów społecznościowych przez opcję „Dodaj zawartość” oraz „Dodaj sekcję”

 1. Wybierz opcję Dodaj zawartość oraz Dodaj sekcję
  Dodawanie ikony mediów społecznościowych w kreatorze stron internetowych: Dodaj zawartość - Dodaj sekcję
 2. Edytor wskaże Ci miejsce, gdzie możesz dodać nową sekcję – wybierz jedno z nich klikając Dodaj treść
 3. Następnie na liście gotowych sekcji odszukaj kategorię Media społecznościowe
  Dodawanie ikony mediów społecznościowych w kreatorze stron internetowych: Dodaj zawartość - Dodaj sekcję - Dodaj treść - Media społecznościowe
 4. Wybierz układ, który najbardziej Ci odpowiada. Po kliknięciu w ten element – automatycznie pojawi się on na Twojej stronie:
  Dodawanie ikony mediów społecznościowych w kreatorze stron internetowych: Dodaj zawartość - Dodaj sekcję - Dodaj treść - Media społecznościowe - Wybierz odpowiadający ci układ
 5. Po dodaniu sekcji warto sprawdzić, czy są do niej podłączone odpowiednie portale. W tym celu wystarczy kliknąć w ikony i uzupełnić pola w nowo otwartym oknie.
Elementy te znajdują się już na osobnej sekcji. Pamiętaj, że jej wygląd możesz zmodyfikować. Dowiedz się, jak to zrobić.

Dodawanie mediów społecznościowych za pomocą widgetu zdjęcie z wykorzystaniem własnych ikon

Ta opcja pozwala na dodanie dowolnej ikony. Dzięki temu możesz dodać portal społecznościowy, którego standardowo kreator nie posiada. Ta funkcja pozwala też na wgranie ikon o innym wyglądzie. Musisz jednak samodzielnie odszukać odpowiedni plik graficzny.

 1. Po uzyskaniu odpowiednich grafik, wybierz opcję Dodaj zawartość oraz Dodaj widget
  Dodawanie własnej ikony mediów społecznościowych w kreatorze stron internetowych: Dodaj zawartość - Dodaj widget
 2. Wybierz z listy Zdjęcie. Lewym przyciskiem myszy “złap” widget i upuść na swoim szablonie.
 3. Od razu po upuszczeniu pojawi się możliwość wgrania własnego pliku. Za pomocą opcji Prześlij nową grafikę odszukaj ikonę na swoim urządzeniu i dodaj ją:
  Dodawanie własnej ikony mediów społecznościowych w kreatorze stron internetowych: Dodaj zawartość - Dodaj widget - Zdjęcie - Wybierz grafikę
 4. Zdjęcie, które się pojawi będzie bardzo duże, ale od razu możesz dopasować jego rozmiar do standardowego wymiaru ikony:
  Dodawanie własnej ikony mediów społecznościowych w kreatorze stron internetowych: Dodaj zawartość - Dodaj widget - Zdjęcie - Dostosuj rozmiar zdjęcia
 5. To samo wykonaj z innymi grafikami, jeśli posiadasz również ich pliki. Tym sposobem możesz uzyskać dowolny wygląd ikon mediów społecznościowych:
  W ten sposób możesz uzyskać dowolny wygląd ikon mediów społecznościowych.
Czytaj także:
 • Czy artykuł był pomocny ?
 • Tak   Nie

Łatwe tworzenie witryn – skorzystaj z kreatora stron WWW

Stwórz swoją stronę internetową w łatwy sposób dzięki metodzie „przeciągnij i upuść”.