Mapy Google w Kreatorze

Jeśli prowadzisz działalność stacjonarną i zależy Ci, aby Twoi klienci odwiedzali Cię pod konkretnym adresem, dobrze jest pokazać, gdzie można Cię znaleźć. Podanie adresu na stronie to dobre rozwiązanie, natomiast wizualne przedstawienie lokalizacji jest bardziej czytelne. W tym celu zachęcamy do dodania w swoim kreatorze stron www mapy Google. Nasz edytor pozwala na dodanie mapy w bardzo prosty sposób, który przedstawiamy poniżej. 

Najprostszy sposób na dodanie mapy, to odszukanie jej na liście widgetów i upuszczenie jej w wybranym miejscu na swojej stronie:

  1. Kliknij Dodaj zawartośćDodaj widżet
  2. „Złap” pole Mapa i przeciągnij je w wybrane miejsce, a następnie „upuść”

Po “upuszczeniu” mapy, pojawi się ona na Twojej stronie. Jeśli dane w profilu konta zostały wcześniej uzupełnione, mapa od razu wskaże podany tam adres:
 

Jeśli jednak dane nie zostały uzupełnione lub chcesz wskazać tam inny adres, kliknij mapę lewym przyciskiem myszy, a uzyskasz opcje wprowadzenia/zmiany adresu oraz możliwość powiększenia mapy lub przybliżenia wskazywanej lokalizacji:

Na swojej stronie możesz dodać wiele map, wskazujących na różne lokalizacje: 

Jeśli zauważysz, że wpisana lokalizacja błędnie pokazuje się na mapie, chcesz coś zmienić, zaktualizować czy dodać nowy adres w Mapach, postępuj zgodnie z instrukcją Google.

  • Czy artykuł był pomocny ?
  • Tak   Nie

Łatwe tworzenie witryn – skorzystaj z kreatora stron WWW

Stwórz swoją stronę internetową w łatwy sposób dzięki metodzie „przeciągnij i upuść”.