Przydatne funkcje Kreatora Stron WWW

Kreator to proste narzędzie do budowy i utrzymywania stron WWW. Kreator WWW ma wiele funkcji, dzięki którym w łatwy sposób zmienisz motywy dla całej strony, dodasz formularz kontaktowy, a nawet wstawisz swój własny kod html. W poniższym artykule znajdziesz informacje o podstawowych i przydatnych elementach Kreatora.

SPIS TREŚCI

Zakładka w kreatorze stron WWW: Projekt

W każdym kreatorze stron WWW znajdziesz zakładkę Projekt, dzięki której zmienisz kolory oraz czcionki dla całego Kreatora.

Dzięki tej funkcji, nie musisz edytować każdego elementu osobno.

Projekt - zmiana stylu w kreatorze stron www

W zakładce Kolory możesz zadecydować o 4 kolorach dla całej strony. Przygotowane zostały gotowe szablony kolorystyczne.

Możesz również skorzystać z zaawansowanych ustawień, gdzie wystarczy, że wybierzesz kolor z palety, lub wpiszesz numer koloru HEX. Dzięki temu dokładnie dopasujesz kolory do logotypu, czy oficjalnej palety barw firmy. 

Przydatne funkcje Kreatora Stron WWW: Personalizacja kolorystyczna w kreatorze stron WWWCzcionkę dla całej strony również zmienisz za pomocą zakładki Projekt. Do wyboru jest około 50 czcionek, które możesz ustawić niestandardowo –  inną dla nagłówków i całej reszty tekstów.  

Przydatne funkcje Kreatora Stron WWW : Zmiana czcionek w kreatorze stron

Formularz kontaktowy w kreatorze stron WWW

Obecnie większość stron internetowych oferuje możliwość przesłania wiadomości przez formularz kontaktowy. Ułatwia to czytelnikom kontakt, ponieważ nie muszą logować się do swojej poczty, czy otwierać programu pocztowego, aby wysłać standardowy email. 

W naszej aplikacji formularz może być zbudowany zarówno w podstawowej formie, jak i w opcji Zaawansowanego formularza.

Zaawansowany formularz oprócz wprowadzenia wiadomości, pozwoli na doprecyzowanie zapytania klienta (rozwijana lista z opcjami do wyboru), czy uzyskania więcej informacji o odwiedzającym w formie prośby o uzupełnienie pól takich jak np. nr telefonu do kontaktu zwrotnego, czy miasto, w ramach którego miałaby zostać świadczona oferowana usługa. 

Przydatne funkcje Kreatora Stron WWW : Formularz kontaktowy w kreatorze stron WWW

Mapa dojazdu w kreatorze stron WWW

Kreator stron WWW posiada widget Mapa, który jest niczym innym jak mapą Google. Za pomocą przeciągnięcia, można umieścić mapę Google na swojej stronie. Prowadząc swój biznes stacjonarnie, bardzo ważne jest pokazanie swojej dokładnej lokalizacji. 

Mapa w kreatorze stron

Przycisk w kreatorze stron WWW: Zadzwoń

W kreatorze stron WWW dostępny jest przycisk Zadzwoń. Wystarczy jedno przeciągnięcie, aby na swojej stronie umieścić interaktywny numer telefonu. Pozwoli on na wybranie go do połączenia, po kliknięciu tego elementu. Obecnie większość ruchu na stronach, to ruch z urządzeń mobilnych, a więc taki przycisk będzie sporym ułatwieniem kontaktu z Twoją firmą.

Przycisk Zadzwoń w kreatorze stron WWW

Czytaj więcej
  • Czy artykuł był pomocny ?
  • Tak   Nie

Łatwe tworzenie witryn – skorzystaj z kreatora stron WWW

Stwórz swoją stronę internetową w łatwy sposób dzięki metodzie „przeciągnij i upuść”.