Zmiana pakietu Kreatora stron WWW (upgrade) 

Myślisz o zmianie pakietu swojego Kreatora stron internetowych? Z tego artykułu dowiesz się, jak to zrobić.  

Ważne! Pamiętaj, że możliwa jest tylko zmiana na wyższą wersję, nie można zmniejszyć pakietu.
Aby zmienić pakiet Kreatora:

  1. Zadzwoń do nas na numer 91 432 55 08 i poinformuj konsultanta o chęci zmiany pakietu.
  2. Podczas rozmowy sprawdzimy dla Ciebie wszystkie możliwości. Gdy podejmiesz decyzję, wystawimy dla Ciebie odpowiednie zamówienie w Panelu Klienta.
  3. Po opłaceniu zamówienia, wejdź w zakładkę Kreator WWW i kliknij: Przełącz pakiet.
  4. Gotowe! Po otwarciu edytora masz już dostęp do opcji wyższego pakietu.

Przed wyborem jednego z pakietów, warto zapoznać się ich funkcjonalnościami. Informacje o nich znajdziesz na naszej stronie oraz w artykule: Jaki kreator stron wybrać? Porównanie oferowanych pakietów.

Zmiana pakietu Kreatora krok po kroku

Nawet jeśli zaczynasz od niższego pakietu Kreatora, w przyszłości Twoja strona może się rozwijać, potrzebować kolejnych podstron, wersji językowych czy modułów sprzedażowych.

Dzięki zmianie pakietu w ramach posiadanej już usługi zachowasz obecną formę swojej strony internetowej. Nie trzeba będzie tworzyć jej od podstaw, tak jak w przypadku kupna nowego kreatora.

Jeśli chcesz sprawdzić możliwości zmiany pakietu, skontaktuj się z naszymi specjalistami pod numerem 91 432 55 08 (infolinia dla klientów korzystających z kreatora). Zweryfikujemy, czy można rozszerzyć Twój kreator do wyższej wersji.

Jeśli będzie to możliwe, przygotujemy dla Ciebie ofertę cenową na zmianę pakietu oraz złożymy dla Ciebie odpowiednie zamówienie w Panelu Klienta. Koszt zmiany pakietu będzie zależny od Twojego obecnego kreatora, wybranego pakietu docelowego i daty ważności subskrypcji.

Wystawione zamówienie będzie dostępne do opłacenia przez 14 dni. Opłacenie go w tym czasie jest równoznaczne z akceptacją warunków zmiany pakietu.

Po dokonaniu płatności (zaksięgowaniu środków i wystawieniu faktury VAT), w Panelu Klienta przejdź do zakładki Kreator WWW i kliknij Przełącz pakiet. Zaraz po tym Twój kreator zyska nowe funkcjonalności!

Pamiętaj, że data ważności Twojego Kreatora nie ulegnie zmianie. Przy odnowieniu subskrypcji będzie obowiązywała cena dla zmienionego już pakietu, zgodnie z aktualnym cennikiem.
Dla przykładu, jeśli Kreator Start był ważny do 21.10.2023, cena odnowienia subskrypcji na kolejny rok wynosiła 492 zł brutto. Jeśli jednak w sierpniu pakiet został zmieniony na Kreator Biznes, to wciąż odnowienie przypadało na 21.10.2023, ale jego cena wynosiła 984 zł brutto/rok (obecna cena Kreatora Biznes).
  • Czy artykuł był pomocny ?
  • Tak   Nie

Łatwe tworzenie witryn – skorzystaj z kreatora stron WWW

Stwórz swoją stronę internetową w łatwy sposób dzięki metodzie „przeciągnij i upuść”.