Jaki kreator stron wybrać? Porównanie oferowanych pakietów

W ofercie kreatora stron WWW odnajdziesz trzy pakiety, które różnią się od siebie kilkoma parametrami. W tym artykule pokażemy Ci różnice pomiędzy nimi. Dzięki temu wybierzesz kreator stron WWW dopasowany do swoich potrzeb. 

UWAGA! Pod tabelą znajdziesz omówienie każdego z parametrów.

Kreator Start Kreator Biznes Kreator Profesjonalny
Ilość podstron max. 20 max. 60 max. 500
Ilość możliwych wersji językowych 1 2 bez limitu
Wbudowana baza zdjęć 3 5 10
Moduł e-sklepu
Widget na własny kod
SEO podstawowe rozszerzone rozszerzone
Widget Dropbox
Edytor zdjęć
Widget PDF
 • Ilość podstron – jest to ilość zakładek, jakie możesz wykorzystać na stronie w trybie online. Przykładowo mogą to być zakładki: „Kontakt”, „O nas”, itp..
 • Ilość możliwych wersji językowych – ilość wersji językowych, w jakich możesz zbudować swoją stronę w kreatorze stron WWW. Tłumaczenia należy przygotować we własnym zakresie.
Jeśli chcesz dodać na swojej stronie alternatywną wersję językową, polecamy najpierw stworzyć całą stronę w języku podstawowym. Podczas dodawania języka alternatywnego kreator zdubluje stworzone już podstrony.

→ Przeczytaj więcej o dodawaniu wielu wersji językowych w Kreatorze stron WWW.

 • Wbudowana baza zdjęć – to powiązanie z bazą zdjęć stockowych. W ramach bazy możesz wykorzystać określoną w pakiecie ilość zdjęć. Nie jest to jednak ograniczenie co do ogólnej ilości grafik na stronie, ponieważ możesz wykorzystywać zdjęcia również z innych źródeł.
  → Dowiedz się, skąd pobrać zdjęcia do strony internetowej tworzonej w kreatorze WWW?
 • Moduł e-sklepu – to opcja pozwalająca na sprzedaż internetową. W ramach niej możesz dodać produkty, opcje płatności i dostawy.
 • Widget na własny kod – własny kod może rozszerzyć funkcjonalność kreatora o elementy, których ten nie posiada. Przykładowo w ramach swojej strony internetowej możesz uruchomić czat. Dodanie tego skryptu można zrobić na dwa sposoby:
 1. W sekcji HEAD i BODY – opcja jest dostępna w KAŻDYM z trzech pakietów.
 2. W osobnym widgecie upuszczonym w dowolnym miejscu na stronie – tylko w opcji Biznes i Profesjonalnej.
WAŻNE!
Skrypt powinien być odpowiednio przygotowany przez specjalistę. Nie sprawdzamy poprawności działania skryptu, a jedynie udostępniamy miejsce na jego dodanie.
 • SEO – każdy z naszych kreatorów może być pozycjonowany za pomocą dodawania odpowiednich treści na stronie. Oprócz tego w kreatorze Biznes i kreatorze Profesjonalnym mamy dodatkowe pola wspierające pozycjonowanie.
 • Widget Dropbox – dzięki niemu posiadając konto Dropbox, łatwo udostępnisz pliki zamieszczone na swoim wirtualnym dysku.
 • Edytor zdjęć – prosta aplikacja do obróbki zdjęć wgrywanych do kreatora.
 • Widget PDF – dedykowane miejsce do wgrania pliku PDF (np. formularza, umowy).
 • Czy artykuł był pomocny ?
 • Tak   Nie

Łatwe tworzenie witryn – skorzystaj z kreatora stron WWW

Stwórz swoją stronę internetową w łatwy sposób dzięki metodzie „przeciągnij i upuść”.