Bezpłatne grafiki do użycia w kreatorze stron WWW

W naszym kreatorze stron internetowych funkcjonuje wbudowana wyszukiwarka zdjęć stockowych. Grafiki pochodzą z serwisu Pexels. Dzięki temu masz teraz nieograniczony dostęp do 3,2 miliona bezpłatnych zdjęć z tej biblioteki multimediów. Proste wyszukiwanie (również za pomocą fraz w języku polskim) sprawia, że Twoja strona może szybko zapełnić się ciekawymi grafikami. Zobacz, co zrobić, aby móc korzystać z tej bazy zdjęć.

  1. Po zakończeniu rejestracji i opłaceniu usługi uruchom kreator WWW.
  2. W kolejnym kroku skorzystaj, np. z modułu Zdjęcia lub Galeria, wstawiając je na stronie WWW.
  3. W opcjach pozwalających na dodanie grafiki pojawi się kilka możliwości. Kliknij: Grafika stockowa, a zobaczysz wyszukiwarkę.
    Wybierz opcję Grafika stockowa
  4. Wprowadź dowolną frazę spójną z tematyką zdjęcia, jakie chcesz wyszukać. Wyszukiwarka pokaże zdjęcia związane z wpisanym hasłem.
    Wpisz frazę, by zobaczyć dostępne w bazie zdjęcia
Grafika stockowa może być użyta nie tylko jako np. zdjęcie w nagłówku strony, ale także jako tło pod tekst. Wtedy najlepiej sprawdzają się np. ciekawe gradienty, które również są do wykorzystania z serwisu Pexels:
Grafikę z Pexels możesz wykorzystać również jako tło pod tekst. Do tego świetnie sprawdzają się gradienty.

Udzielenie licencji na korzystanie z utworów nie dotyczy praw do grafik pobranych z banku grafik. W takim zakresie wszelkie prawa autorskie określone są w regulaminie Pexels: https://www.pexels.com/terms-of-service/

  • Czy artykuł był pomocny ?
  • Tak   Nie

Łatwe tworzenie witryn – skorzystaj z kreatora stron WWW

Stwórz swoją stronę internetową w łatwy sposób dzięki metodzie „przeciągnij i upuść”.