Czy mogę sprawdzić dostępne szablony stron w kreatorze?

Kreator WWW jest narzędziem w pełni zautomatyzowanym, a zarazem dającym nieograniczone możliwości twórcze. W praktyce przekłada się to także na budowę gotowych szablonów stron WWW. Każda z usług oferowanych w home.pl na kreator stron WWW, posiada 36 predefiniowanych szablonów graficznych. Każdy z szablonów posiada nawet 32 style, a te kolejne kilkanaście wariantów kolorystycznych, dodatkowych schematów barw i fontów.

  • Czy mogę sprawdzić dostępne szablony stron w kreatorze? Do chwili zarejestrowania i opłacenia usługi, nie możesz tego zrobić.

Przyczyną tej sytuacji są właśnie możliwości samego kreatora stron WWW:

  • oferowany wygląd to szablon RWD, responsywny, dopasowujący się do wyświetlacza i urządzenia. W praktyce oznacza to, że to nie szablon odgrywa tu najważniejszą rolę, a to, co użytkownik będzie chciał z jego pomocą przekazać odwiedzającym.
  • podczas pierwszego uruchomienia kreatora stron WWW będziesz miał możliwość zdefiniowania tematyki strony WWW, jej nazwy oraz jednego z podstawowych schematów stylistycznych i kolorystycznych.  Dopiero po tym krok kreator stron WWW wygeneruje dla Ciebie kilka wariantów łącząc dopasowaną tematycznie grafikę z kolorystyką i układem.

Już po pierwszym uruchomieniu przekonasz się, że dopiero wprowadzenie treści (obraz, tekst, moduły społecznościowe, formularze) pomogą Ci określić jak Twoja strona WWW ma wyglądać i być odbierana przez użytkowników. W tym pomoże Ci przyjazny interfejs do zarządzania jej wyglądem. Wybór pierwszego szablonu pozwoli Ci poczuć możliwości kreatora WWW i wierzymy, że opisane wyżej możliwości tworzenia nieskończonej ilości szablonów, pomogą Ci odnaleźć od razu to czego szukasz.

Poniżej przedstawiamy kilka gotowych szablonów, które kreator stron WWW wygenerował. Treści są przykładowe, grafiki dodane automatycznie. Każdy z tych szablonów możesz w każdej chwili zamienić na inny, edytując dosłownie kilka parametrów. To też niewątpliwa zaleta szablonów RWD, dzięki którym kluczowym stało się to aby strona była czytelna, a dopiero wypchana atrakcyjnymi dodatkami.

Możesz wybrać jeden z gotowych szablonów graficznych, dopasowanych wizualnie do różnego rodzaju działalności. Chcesz coś zmienić? Żaden problem, każdy szablon można dowolnie edytować a Ty masz kontrolę nad każdym, nawet najdrobniejszym elementem! Stwórz stronę dokładnie taką, jaką chcesz.

Przykładowe dostępne szablony:

  • Czy artykuł był pomocny ?
  • Tak   Nie

Łatwe tworzenie witryn – skorzystaj z kreatora stron WWW

Stwórz swoją stronę internetową w łatwy sposób dzięki metodzie „przeciągnij i upuść”.