Czy mogę sprawdzić dostępne szablony stron w kreatorze?


Jeśli przed zakupem usługi chciałbyś podejrzeć szablony stron WWW dostępne w ramach kreatora Click Web, skorzystaj z jednego z poniższych artykułów:

Najlepszym sposobem na sprawdzenie dostępnych szablonów graficznych w kreatorze jest rejestracja usługi Click Web na 14 dniowy, bezpłatny, okres próbny. Taka rejestracja nie jest zobowiązująca. Po zarejestrowaniu usługi, przez 14 dni możesz z niej korzystać i testować. Jeśli wybrana usługa przypadnie Ci do gustu, możesz zdecydować się na jej opłacenie i korzystać z niej przez cały okres abonamentowy (trwający minimum rok).

Pamiętaj, że każdy z wariantów kreatora Click Web oferuje nie tylko inne szablony, ale także dodatkowe funkcjonalności. Sprawdź ofertę lub skorzystaj z dokumentacji, aby porównać dostępne warianty usługi.

Z uwagi na to, że każdy z dostępnych pakietów Click Web oferuje inny zestaw szablonów, możesz zarejestrować wszystkie trzy usługi, sprawdzić dostępne szablony, a następnie opłacić tylko jedną usługę, z której chcesz docelowo skorzystać.

Rejestracja usługi i dostęp do szablonów bezpośrednio w kreatorze WWW, umożliwia podgląd szablonu “na żywo”. Jeśli zdecydujesz się wprowadzić, np. przykładowe treści, obrazy czy przejść początkową konfigurację kreatora WWW, każda zmiana szablonu (jego podgląd i sprawdzenie) spowoduje wyświetlenie strony WWW z nowym szablonem oraz przy zachowaniu już wprowadzonych treści, jakie dodałeś.

  • Czy artykuł był pomocny ?
  • Tak   Nie

Tematy powiązane

Szukaj
Generic filters
Tylko dokładne dopasowania
Szukaj w tytułach
Szukaj w treści
Wyświetl posty typu:
lub