Podstawowe funkcje kreatora stron WWW

Kreator stron WWW home.pl oferuje szereg rozwiązań, które w kilku krokach pozwolą Ci uruchomić, wypełnić i opublikować stronę WWW. Zapewnia on prosty mechanizm zarządzania stroną WWW, a także posiada gotowe elementy, moduły/widgety, odpowiedzialne za konkretne funkcje – wystarczy tylko przeciągnąć je w wybrane miejsce na stronie WWW. Poznaj podstawowe funkcje kreatora WWW i zobacz, jak łatwo stworzysz w nim własną stronę internetową.

 1. Responsywność: kreator stron WWW home.pl posiada szablony stron WWW, które zostały przygotowane w stylu RWD. Oznacza to, że są w pełni responsywne i gotowe do uruchomienia na dowolnym wyświetlaczu. Dzięki takiemu rozwiązaniu, tworzysz jedną stronę WWW, która sama dopasowuje się do urządzenia, na którym jest otwierana.
  Dzięki responsywnym szablonom, twoja strona stworzona w kreatorze WWW będzie dopasowywać się do urządzenia, na którym jest otwierana.
 2. Ponad 100 gotowych sekcji dostępnych w ramach poszczególnych rodzajów usługi kreatora WWW, bezpośrednio w panelu zarządzania witryną. W dowolnej chwili możesz zmienić wygląd strony WWW, zachowując dotychczas wprowadzoną treść. Dostosuj jej wygląd do pory roku, wydarzenia lub popularnego tematu.
 3. Integracja z Google Analytics: bez dodatkowych wtyczek, po prostu wprowadź kod śledzenia Google Analytics ze swojego konta, aby analizować ruch na swojej stronie internetowej.
 4. Blog: kreator stron WWW home.pl posiada wbudowane narzędzie do edycji i prowadzenia bloga. Dzięki temu możesz szybko uatrakcyjnić swoją stronę WWW dodatkowymi treściami i informować swoich użytkowników o zmianach
  Uruchomienie bloga biznesowego może pomóc w lepszym pozycjonowaniu strony. Zajrzyj na nagranie z naszego webinaru, by dowiedzieć się więcej!
 5. Strona typu multipage: Taka strona ma wiele zakładek, co pomaga w uporządkowaniu treści oraz pozytywnie wpływa na pozycjonowanie strony. Nasz kreator pozwala na szybkie tworzenie nowych podstron oraz kopiowanie tych już wcześniej przygotowanych.
  W kreatorze stron www możesz stworzyć wiele zakładek na stronie. Dzięki temu uporządkujesz treść i poprawisz pozycjonowanie strony.
 6. Darmowe grafiki: Każdy nasz kreator stron www posiada nielimitowany dostęp do banku grafik. Dzięki temu nie musisz martwić się o odpowiednie zdjęcia na Twoją stronę. Z pomocą prostej w obsłudze wyszukiwarki znajdziesz dobrej jakości pliki, które pobierzesz do swojego edytora. Dowiedz się więcej!
 7. Moduły/Widgety: kreator stron WWW to ponad 30 gotowych narzędzi i modułów, które skonfigurowane lub wstawione na stronie WWW, zapewnią Twoim użytkownikom łatwy dostęp do najważniejszych informacji. Twórz galerie zdjęć, udostępniaj profile społecznościowe, poprowadź dyskusję lub utwórz bloga, skonfiguruj wizytówkę i udostępnij formularz kontaktowy – wszystko zaledwie kilkoma kliknięciami.
  Wykorzystując widgety na swojej stronie tworzonej w kreatorze www, ułatwisz użytkownikom dostęp do najważniejszych informacji.
 8. Elementy interaktywne: spośród widgetów, można wybierać te, które wywołają działanie po wciśnięciu, np. widget „zadzwoń”, który natychmiast wybierze numer do wykonania połączenia. W podobny sposób działa widget “email”, który otworzy domyślny program pocztowy.
 9. Sekcje kontaktu: oprócz widgetów “zadzwoń” i “email”, sekcja kontaktu może składać się również z Mapy Google oraz formularzy kontaktowych. Sam formularz może dla Ciebie zebrać dodatkowe informacje i tylko Ty decydujesz, jakie pola będą w nim do uzupełnienia.
  W kreatorze stron www stworzysz formularz kontaktowy, dzięki któremu zbierzesz takie informacje, jakich potrzebujesz.
  Zobacz, jak stworzyć formularz kontaktowy krok po kroku.
 10. Bezpieczeństwo: Strony budowane na własnym serwerze wymagają cyklicznych aktualizacji wersji aplikacji czy środowiska samego serwera. Czasem taki serwer trzeba również skanować. W przypadku kreatora stron www cała aplikacja utrzymywana jest na wewnętrznej infrastrukturze home.pl, a więc wszelkie aktualizacje i zabezpieczenia wykonują nasi specjaliści.
 11. Wsparcie specjalistów: kreator stron internetowych ma dedykowanych specjalistów, gotowych wesprzeć Cię na każdym etapie budowy Twojej strony. Dzwoniąc do nas otrzymasz merytoryczne wsparcie w całym procesie.

Zobacz, jak łatwo stworzysz stronę internetową w kreatorze WWW:

 • Czy artykuł był pomocny ?
 • Tak   Nie

Łatwe tworzenie witryn – skorzystaj z kreatora stron WWW

Stwórz swoją stronę internetową w łatwy sposób dzięki metodzie „przeciągnij i upuść”.