Podstawowe funkcje kreatora stron WWW Click Web

Kreator stron WWW home.pl oferuje szereg rozwiązań, które w kilku krokach pozwolą Ci uruchomić, wypełnić i opublikować stronę WWW. Rozwiązanie to nie tylko zapewnia prosty mechanizm zarządzania stroną WWW, ale także wprowadzenie gotowych elementów, modułów/widgetów, odpowiedzialnych za konkretne funkcje, które wystarczy przeciągnąć w wybrane miejsce na stronie WWW.

Responsywność: kreator stron WWW home.pl posiada szablony stron WWW, które zostały przygotowane w stylu RWD, oznacza to, że są w pełni responsywne i gotowe do uruchomienia na dowolnym wyświetlaczu. Dzięki takiemu rozwiązaniu, tworzysz jedną stronę WWW, która sama dopasowuje się do urządzenia na którym jest otwierana.

Ponad 100 szablonów: dostępnych w ramach poszczególnych rodzajów usługi kreatora WWW, dostępnych bezpośrednio w panelu zarządzania witryną. W dowolnej chwili możesz zmienić wygląd strony WWW, zachowując dotychczas wprowadzoną treść. Dostosuj jej wygląd do pory roku, wydarzenia lub popularnego tematu.

Integracja z Google Analytics: bez dodatkowych wtyczek, po prostu wprowadź kod śledzenia Google Analytics ze swojego konta, aby analizować ruch na swojej stronie internetowej.

Blog: kreator stron WWW home.pl posiada wbudowane narzędzie do edycji i prowadzenia BLOGa, dzięki temu możesz szybko uatrakcyjnić swoją stronę WWW blogiem i informować swoich użytkowników o zmianach

Moduły/Widgety: kreator stron WWW to ponad 30 gotowych narzędzi i modułów, które skonfigurowane lub wstawione na stronie WWW, zapewnią Twoim użytkownikom łatwy dostęp do najważniejszych informacji: twórz galerie zdjęć, udostępniaj profile społecznościowe, poprowadź dyskusję lub utwórz bloga, skonfiguruj wizytówkę i udostępnij formularz kontaktowy.

  • Czy artykuł był pomocny ?
  • Tak   Nie

Łatwe tworzenie witryn – skorzystaj z kreatora stron WWW

Stwórz swoją stronę internetową w łatwy sposób dzięki metodzie „przeciągnij i upuść”.