Autoinstalator – Informacje podstawowe


Szybki hosting dla WordPressa

Autoinstalator to narzędzie, które pozwala na łatwą i szybką instalację gotowych aplikacji użytkowych w ramach serwera w home.pl. W kilku prostych krokach możesz uruchomić znane i sprawdzone aplikacje do tworzenia serwisów WWW.

Aplikacje dostępne w ramach Autoinstalatora, to bezpłatne oraz popularne narzędzia, znane wielu użytkownikom na całym świecie, bogate w funkcjonalności, a zarazem proste w użyciu (m.in. phpBB, Joomla!, WordPress, Coppermine Gallery, MediaWiki i wiele innych).

Za pomocą jednego kliknięcia myszki będziesz w stanie zainstalować zaawansowany serwis WWW, np.:

  • Portal internetowy (CMS WordPress lub Joomla!),
  • Forum internetowe (np. phpBB),
  • Galerię internetową (np. Coppermine Gallery),
  • Portal szkoleniowy dla pracowników (Moodle).
Autoinstalator - Przykładowe loga najpopularniejszych aplikacji użytkowych

Łatwy proces instalacji

Proces instalacji dostępnych aplikacji jest uproszczony do maksimum i wymaga jedynie podania kilku podstawowych informacji. Po chwili wybrane oprogramowanie użytkowe jest gotowe do użycia. Aplikacje dostępne w ramach Autoinstalatora, to narzędzia popularne, znane wielu użytkownikom na całym świecie, bogate w funkcjonalności, a zarazem proste w użyciu.

Jeżeli chcesz uruchomić swój własny serwis internetowy, blog, forum lub galerię zdjęć – skorzystaj z Autoinstalatora, czyli bezpłatnego oraz automatycznego instalatora skryptów. Wystarczy, że wybierzesz aplikację z listy i klikniesz przycisk “Zainstaluj” – instalacja rozpocznie się automatycznie.

Jakie aplikacje mogę zainstalować za pomocą Autoinstalatora?

Aplikacje dostępne do instalacji z poziomu Autoinstalatora dzielą się na 4 kategorie:

Sugerujemy instalować aplikacje z użyciem własnej domeny lub subdomeny. Wykonanie procesu instalacji w Autoinstalatorze bez wybrania własnej domeny, może spowodować niedogodności w funkcjonowaniu niektórych aplikacji, np. MediaWiki.

Jak skorzystać z Autoinstalatora?

Aby rozpocząć korzystanie z narzędzia, zaloguj się w Panelu klienta home.pl do serwera lub usługi z uprawnieniami administracyjnymi. Więcej informacji na temat uruchamiania Autoinstalatora znajdziesz pod tym adresem.
WAŻNE! Wszystkie aplikacje w Autoinstalatorze dostępne są bez żadnych dodatkowych opłat!

Dla jakich kont Autoinstalator jest dostępny?

Autoinstalator dostępny jest w ramach kont:

Jeżeli nie masz jeszcze odpowiedniego serwera, to możesz go teraz zarejestrować  w atrakcyjnej cenie na wybrany przez Ciebie okres abonamentowy. Jeśli nie zdecydujesz się z przedłużenia ważności usługi, po prostu nie opłacaj jej przy przedłużeniu abonamentu.
Autoinstalator – Pozostałe
Poprzedni
Uruchamianie narzędzia Autoinstalator
Następny
  • Czy artykuł był pomocny ?
  • Tak   Nie

Hosting stworzony dla WordPressa

Masz stronę WWW na WordPressie? My też uwielbiamy ten system dla stron internetowych. Dlatego stworzyliśmy hosting specjalnie dla jego użytkowników.


Odbierz 25 zł do wydania na empik.com

Polecaj usługi home.pl i zdobywaj za każde polecenie kupon o wartości 25zł do wydania na empik.com

Zdobądź swój kupon na 25zł Sprawdź jak