Autoinstalator – Informacje podstawowe

Autoinstalator to narzędzie, które pozwala na łatwą i szybką instalację gotowych aplikacji użytkowych w ramach serwera w home.pl. W kilku prostych krokach możesz uruchomić znane i sprawdzone aplikacje do tworzenia serwisów WWW.

Aplikacje dostępne w ramach Autoinstalatora, to bezpłatne oraz popularne narzędzia, znane wielu użytkownikom na całym świecie, bogate w funkcjonalności, a zarazem proste w użyciu (m.in. phpBB, Joomla!, WordPress, Coppermine Gallery, MediaWiki i wiele innych).

Za pomocą jednego kliknięcia myszki będziesz w stanie zainstalować zaawansowany serwis WWW, np.:

  • Portal internetowy (CMS WordPress lub Joomla!),
  • Forum internetowe (np. phpBB),
  • Galerię internetową (np. Coppermine Gallery),
  • Portal szkoleniowy dla pracowników (Moodle).

Łatwy proces instalacji

Proces instalacji dostępnych aplikacji jest uproszczony do maksimum i wymaga jedynie podania kilku podstawowych informacji. Po chwili wybrane oprogramowanie użytkowe jest gotowe do użycia. Aplikacje dostępne w ramach Autoinstalatora, to narzędzia popularne, znane wielu użytkownikom na całym świecie, bogate w funkcjonalności, a zarazem proste w użyciu.

Jeżeli chcesz uruchomić swój własny serwis internetowy, blog, forum lub galerię zdjęć – skorzystaj z Autoinstalatora, czyli bezpłatnego oraz automatycznego instalatora skryptów. Wystarczy, że wybierzesz aplikację z listy i klikniesz przycisk „Zainstaluj” – instalacja rozpocznie się automatycznie.

Jakie aplikacje mogę zainstalować za pomocą Autoinstalatora?

Aplikacje dostępne do instalacji z poziomu Autoinstalatora dzielą się na 4 kategorie:

Sugerujemy instalować aplikacje z użyciem własnej domeny lub subdomeny. Wykonanie procesu instalacji w Autoinstalatorze bez wybrania własnej domeny, może spowodować niedogodności w funkcjonowaniu niektórych aplikacji, np. MediaWiki.

Jak skorzystać z Autoinstalatora?

Aby rozpocząć korzystanie z narzędzia, zaloguj się w Panelu klienta home.pl do serwera lub usługi z uprawnieniami administracyjnymi. Więcej informacji na temat uruchamiania Autoinstalatora znajdziesz pod tym adresem.
WAŻNE! Wszystkie aplikacje w Autoinstalatorze dostępne są bez żadnych dodatkowych opłat!

Dla jakich kont Autoinstalator jest dostępny?

Autoinstalator dostępny jest w ramach kont:

Jeżeli nie masz jeszcze odpowiedniego serwera, to możesz go teraz zarejestrować  w atrakcyjnej cenie na wybrany przez Ciebie okres abonamentowy. Jeśli nie zdecydujesz się z przedłużenia ważności usługi, po prostu nie opłacaj jej przy przedłużeniu abonamentu.
Autoinstalator – Pozostałe
Poprzedni
Uruchamianie narzędzia Autoinstalator
Następny
  • Czy artykuł był pomocny ?
  • Tak   Nie

Hosting stworzony dla WordPressa

Masz stronę WWW na WordPressie? My też uwielbiamy ten system dla stron internetowych. Dlatego stworzyliśmy hosting specjalnie dla jego użytkowników.