Autoinstalator – Pozostałe

W kategorii „Pozostałe” przedstawione są skrypty, które nie mogły zostać przypisane do pozostałych kategorii. Należą do nich aplikacje pozwalające na tworzenie internetowych encyklopedii lub kursów przez Internet np. dla pracowników. Zaoszczędź czas i za pomocą Autoinstalatora aplikacji stwórz swój zaawansowany projekt strony WWW. Zarządzaj nim przez intuicyjny panel administracyjny, definiuj wygląd oraz prawa i profile użytkowników.

 

Spis treści

Atuty pozostałych skryptów

Skrypty w kategorii pozostałe to dobre rozwiązanie z wielu powodów, np.:

 • proste zarządzanie przez panel administracyjny,
 • elastyczne możliwości zarządzania całą aplikacją,
 • możliwość edycji budowanej strony WWW w każdym momencie,
 • oszczędność – proponowane przez nas skrypty są rozpowszechniane na darmowej licencji GNU/GPL,
 • darmowa pomoc techniczna przez strony społeczności danego oprogramowania,
 • skrypty w kategorii pozostałe są budowane zgodnie z obecnymi standardami internetowymi, wykorzystują powszechne nowoczesne technologie: PHP, MySQL, X(HTML), CSS, JavaScript, XML, DHTML, RSS.

Przykładowe rozwiązania

Skrypty w kategorii pozostałe mogą zostać wykorzystane do wielu wymagających projektów np.:

 • Zaawansowane encyklopedie z elementami, które będą na bieżąco aktualizowane przez użytkowników strony WWW. W systemie internetowej encyklopedii dostępne są profile użytkowników, możliwa jest bieżąca edycja wpisów oraz dodawanie galerii zdjęć do poszczególnych materiałów.
 • Szkolenia przez Internet dla pracowników Twojej firmy. Kursy i coaching przez sieć Internet dla innych użytkowników. Możliwość elastycznej administracji nad każdym elementem opublikowanego szkolenia.
 • Wygodny system CRM, który dzięki rozbudowanej funkcjonalności pozwala na zarządzanie relacjami z klientami w małym oraz średnim przedsiębiorstwie. Budowanie profilu klienta, katalogu usług, wyznaczanie strategii, analizę handlową, pracę grupową i raportowanie bieżącej działalności.

Jak skorzystać z Autoinstalatora?

Kliknij tutaj, aby otworzyć instrukcje korzystania z Autoinstalatora aplikacji.

Lista dostępnych skryptów w kategorii pozostałe

WAŻNE! Poniższe oprogramowanie nie jest objęte pomocą techniczną home.pl! Pomocy na temat wybranego oprogramowania należy szukać na stronach wsparcia autora aplikacji

Pozostałe aplikacje

MediaWiki to oprogramowanie typu wiki, czyli służące do wspólnego konstruowania i wypełniania treścią serwisów internetowych takich jak: encyklopedie, katalogi, słowniki i wiele innych. MediaWiki powstało głównie na potrzeby Wikipedii i jest stale rozwijane przez grupę programistów.

Sugerujemy wykonywanie instalacji oprogramowania MediaWiki wraz z wyborem własnej domeny lub subdomeny. W przeciwnym przypadku uruchomienie MediaWiki za pomocą autoinstalatora może okazać się utrudnione.

Moodle to pakiet oprogramowania przeznaczony do tworzenia kursów prowadzonych przez sieć Internet. Kursy oraz szkolenia są zamieszczane na stronach WWW. Jest najczęściej stosowanym i najbardziej popularnym narzędziem stworzonym do wspierania procesu kształcenia na odległość.

WebCalendar to terminarz udostępniany przez przeglądarkę internetową. Umożliwia dodawanie wielu użytkowników, nadawanie im różnych praw dostępu i tworzenie współdzielonych kalendarzy, z których można następnie korzystać poprzez Internet lub intranet.

Mantis Bug Tracker to darmowy popularny system internetowy, który służy do monitoringu prac w projektach informatycznych. Jest napisany w języku skryptowym PHP i współpracuje z MySQL, MS SQL, oraz bazami danych PostgreSQL. W łatwy sposób twórz zadania i przypisuj je do pracowników.

osTicket to zaawansowany i zarazem niesamowicie prosty w użyciu system, który wspomoże pracę Twojego biura obsługi klienta. W jednym miejscu zbierzesz wszystkie zgłoszenia telefoniczne, e-mail, zgłoszenia z formularzy oraz przydzielisz do nich konkretnych pracowników.

Suitecrm to darmowy system CRM służący do zarządzania relacjami z klientami, zarządzania kampaniami marketingowymi, realizacji projektów obsługi posprzedażowej oraz zaawansowanego prognozowania i raportowania sprzedaży.

Autoinstalator – Galeria zdjęć
Poprzedni
Autoinstalator – Informacje podstawowe
Następny
 • Czy artykuł był pomocny ?
 • Tak   Nie