Jak zainstalować aplikacje na hostingu w home.pl?

Za pośrednictwem Panelu Klienta home.pl możesz łatwo i szybko zainstalować gotowe aplikacje użytkowe w ramach hostingu, np. CMS WordPress lub Joomla. Skorzystaj w tym celu z autoinstalatora aplikacji, dostępnego w panelu usługi hostingowej.

Jak za pomocą autoinstalatora zainstalować aplikacje na serwerze?

 1. Zaloguj się do Panelu Klienta home.pl.
 2. Przejdź do sekcji menu Usługi WWW, która znajduje się po lewej stronie ekranu.
 3. Przejdź do wybranego hostingu, np. Hosting Start, Biznes lub WordPress SSD klikając w niego.
 4. W sekcji Instalacje kliknij Nowa aby rozpocząć instalowanie pierwszej aplikacji.  Jeśli posiadasz już zainstalowane aplikacje, dostępny będzie przycisk Wszystkie, który umożliwi zarządzanie nimi.
 5. Na ekranie zostanie wyświetlona lista dostępnych aplikacji. Wybierz aplikację, którą chcesz zainstalować na danym serwerze i kliknij przycisk: Zainstaluj.
 6. Na kolejnym ekranie zostaną wyświetlone podstawowe informacje na temat wybranej aplikacji. Uzupełnij informacje dotyczące loginu administratora, adresu e-mail administratora, wybierz domenę i zaakceptuj licencję wybranej aplikacji. Po wypełnieniu wszystkich niezbędnych danych, kliknij przycisk: Zakończ.
 7. W dolnej części ekranu kliknij przycisk: Zakończ, aby rozpocząć instalacje.
 8. Po kliknięciu przycisku: Zakończ, na ekranie zostanie wyświetlona lista wszystkich zainstalowanych aplikacji na danym serwerze (w tym również nowa aplikacja, której instalacje przed chwilą zainicjowaliśmy). Po poprawnym zainstalowaniu aplikacji, na kontaktowy adres e-mail  dla Twojego konta w home.pl, zostanie wysłana wiadomość z informacjami o zainstalowanej aplikacji.
  Wiadomość e-mail odnośnie zakończonej instalacji wybranej aplikacji wysyłana jest na kontaktowy adres e-mail Twojego konta w home.pl. Wiadomość o zakończonej instalacji aplikacji nie jest wysyłana na adres e-mail administratora, który podałeś podczas inicjowania instalacji.
 • Czy artykuł był pomocny ?
 • Tak   Nie

Tematy powiązane

Szukaj
Generic filters
Tylko dokładne dopasowania
Szukaj w tytułach
Szukaj w treści
Wyświetl posty typu:
lub