Hosting dla Prestashop w home.pl

W home.pl oferujemy teraz specjalny hosting skonfigurowany pod Prestashop! Skorzystaj z dedykowanej oferty Hosting PrestaShop stworzonej do współpracy z Prestashop. Wybierz jeden z dostępnych pakietów usługi i uruchom sklep Prestashop jednym kliknięciem.

W home.pl możesz teraz zarejestrować pakiety hostingowe dopasowane idealnie do PrestaShop. Jest to specjalny hosting dla PrestaShop, na którym Twój sklep będzie działał stabilnie. Nasi administratorzy zadbali, aby usługa była dostowowana do wymagań aplikacji PrestShop.

  • wydajny i nowoczesny serwer,
  • łatwa instalacja PrestaShop – instalator aplikacji uruchomi zawsze najnowszą, stabilną wersję sklepu PrestaShop,
  • wiele sklepów, wiele domen, wiele certyfikatów SSL – możesz prowadzić kilka sklepów na jednym serwerze, każdy we własnej domenie, każdy z własnym certyfikatem SSL,
  • dostęp do plików sklepu – masz pełną kontrolę nad każdym instalowanym sklepem PrestaShop i możesz edytować jego pliki kiedy tylko tego potrzebujesz,
  • rozbudowany mechanizm kopii bezpieczeństwa – kopia Twoich sklepów będzie dostępna przez 7 dni z dostępem przez FTP i SSH (w zależości od typu usługi, który posiadasz),
  • Wysokie parametry serwera CPU / RAM / MaxCGI – Hosting PrestaShop oferuje dużo wyższe parametry bezpieczeństwa, aby każdy Twój sklep mógł działać wydajnie i stabilnie.
Jeśli chcesz uruchomić Prestshop w home.pl, to nie zastanawiaj się dłużej, skorzystaj ze specjalnego hostingu dla Prestashop, który dostępny jest w home.pl.

Co zrobić, jeśli nie posiadam Hostingu PrestaShop i po zainstalowaniu PrestaShop wyświetlają się błędy na hostingu?

Przyczyną tej sytuacji może być użycie dyrektywy FilesMatch w plikach htaccess dla aplikacji Prestashop. W przypadku hostingów opartych o oprogramowanie IdeaWebServer (poprzednia platforma home.pl) dyrektywa FilesMatch nie jest obsługiwana, sugerujemy w takiej sytuacji korzystać z Files.

Jeśli chcesz korzystać z pełnego środowiska Apache, skorzystaj z nowej platformy home.pl (możesz zarejestrować nowy hosting oparty o Apache lub poprosić o migracje Twojego obecnego hostingu na nową platformę home.pl. W tym celu skontaktuj się z Biurem Obsługi Klienta.).

Więcej informacji na temat błędów występujących przy aplikacji Prestashop na tradycyjnym hostingu w home.pl znajdziesz pod tym adresem.

Mam nadal problem z instalacją  i uruchomieniem PrestaShop

Jeśli masz problem z instalacją PrestaShop zachęcamy Cię przede wszystkim do skorzystania z dedykowanej oferty Hostingu  PrestaShop. Usługa ta posiada środowisko pracy dostosowane do wymagań aplikacji PrestaShop. Instalacja w obrębie tej usługi przebiega bez problemu, podobnie jak uruchomienie i działanie sklepu.

Na dedykowanej stronie ofertowej – kliknij tutaj – znajdziesz także informacje o zespole eCommerce i wsparciu dla obsługi PrestaShop.

Jeśli to Twój pierwszy sklep internetowy, możesz także rozważyć rejestrację i uruchomienie eSklepu – sklepu internetowego z oferty home.pl. Jest to usługa dedykowana dla użytkowników, którzy przede wszystkim chcą skoncentrować się na sprzedaży, a nie zarządzaniu, obsłudze i modyfikacji sklepu od strony technicznej.

  • Czy artykuł był pomocny ?
  • Tak   Nie

Hosting z instalatorem Prestashop

Poznaj stabilny hosting przeznaczony dla znanej platformy sklepów internetowych – PrestaShop.