Jak odinstalować aplikację z hostingu w home.pl?

Za pośrednictwem Panelu klienta home.pl możesz łatwo i szybko zainstalować gotowe aplikacje użytkowe w ramach serwera (hostingu) w home.pl. W kilku prostych krokach możesz uruchomić znane i sprawdzone aplikacje do tworzenia serwisów WWW.

Za pomocą kilku kliknięć myszki możesz zainstalować zaawansowaną stronę WWW, np.: dynamiczną stronę WWW lub portal internetowy (CMS Drupal, WordPress lub Joomla!).
Skorzystaj z poniższej instrukcji, aby dowiedzieć się jak odinstalować aplikację z serwera (hostingu) w home.pl, którą wcześniej zainstalowałeś za pomocą Autoinstalatora.

Jak za pomocą Autoinstalatora odinstalować aplikację z serwera?

 1. Zaloguj się do Panelu klienta home.pl.
 2. Przejdź do sekcji menu: Hosting, która znajduje się po lewej stronie ekranu.
  Panel klienta home.pl - Przejdź do sekcji menu Hosting
 3. Kliknij w nazwę usługi hostingowej na której zainstalowałeś CMS.
 4. Po prawej stronie ekranu w sekcji: Instalacje > Wszystkie
 5. Na ekranie zostanie wyświetlona lista aplikacji, które są zainstalowane na danym serwerze. Zaznacz wybraną aplikację i kliknij przycisk: Usuń, który znajduje się w górnej części ekranu. 
  Możesz zaznaczyć wiele aplikacji, aby usunąć ich więcej podczas jednego procesu.
 6. Potwierdź chęć usunięcia wybranej aplikacji z serwera za pomocą przycisku: Ok.
 7. Na ekranie zostanie wyświetlony komunikat informujący o usunięciu wybranej aplikacji. Zwróć uwagę na treść komunikatu, który informuje o tym, że baza danych powiązana z aplikacją nie została usunięta (należy ją ręcznie usunąć).
  Panel klienta home.pl - Hosting - Zarządzaj - Serwis WWW - Autoinstalatory - Lista aplikacji - Komunikat informujący o usunięciu wybranej aplikacji
 • Czy artykuł był pomocny ?
 • Tak   Nie