Jak zarejestrować nową domenę w Panelu klienta home.pl?


Za pomocą Panelu klienta home.pl możesz zarejestrować nowe domeny i dodać je do swojego konta (np. w celu opublikowania kolejnych stron WWW lub utworzenia kolejnych skrzynek e-mail z nowymi adresami).

Do czego służy domena internetowa? - Zastosowanie
Rejestracja umożliwia zakup nowej domeny z puli dostępnych adresów. Jeśli masz pomysł na nowy adres strony WWW, po prostu skorzystaj z wyszukiwarki w Panelu klienta home.pl, a ta wskaże Ci dostępne domeny do rejestracji. Rejestracja może czasami skutkować jedynie rezerwacją domeny, dlatego, aby mieć pewność, że domena będzie Twoja na minimum rok czasu, opłać ją w terminie.

Skorzystaj z poniższej instrukcji, aby dowiedzieć się jak wyszukać wolne adresy domen i zarejestrować je za pomocą Panelu klienta home.pl.

Jak zarejestrować nową domenę w Panelu klienta home.pl?

 1. Zaloguj się do Panelu klienta home.pl.
 2. Przejdź do sekcji: Domeny, która znajduje się po lewej stronie ekranu.
  Panel klienta home.pl - Przejdź do sekcji menu Domeny
 3. Kliknij przycisk: Dodaj nową domenę.
  Panel klienta home.pl - Domeny - Kliknij przycisk Dodaj nową domenę
 4. Zaznacz opcję: Zarejestruj nową domenę, która znajduje się po lewej stronie.
  Panel klienta home.pl - Domeny - Dodaj nową domenę - Zaznacz opcję Zarejestruj nową domenę
 5. Po wybraniu opcji: Zarejestruj nową domenę, w polu poniżej wpisz adres domeny, którą chcesz sprawdzić czy jest wolna do rejestracji.
  Panel klienta home.pl - Domeny - Dodaj nową domenę - Zarejestruj nową domenę - Znajdź domenę - Sprawdź czy adres domeny jest wolny
 6. Na ekranie zostanie wyświetlona lista domen wolnych oraz zajętych, które nie są dostępne do rejestracji. Wybierz te domeny, które chcesz zarejestrować i kliknij przycisk: Zatwierdź.
  Panel klienta home.pl - Domeny - Dodaj nową domenę - Zarejestruj nową domenę - Znajdź domenę - Wybierz domeny, które chcesz zarejestrować i kliknij przycisk Zatwierdź
 7. Na ekranie zostanie wyświetlone okno z podsumowaniem Twojego zamówienia. W sekcji: Informacja o płatności wybierz metodę płatności (sugerujemy płatność online PayU) i kliknij przycisk: Kup, który znajduje się w lewym dolnym rogu okna.
  Panel klienta home.pl - Domeny - Dodaj nową domenę - Zarejestruj nową domenę - Znajdź domenę - Zatwierdź - Podsumowanie zamówienia - Wybierz metodę płatności i kliknij przycisk Kup
 8. Jeśli wybrałeś:
  • PayU to zostaniesz przekierowany do zewnętrznego systemu płatności, aby dokończyć proces zakupu.
  • Przelew/Gotówka to zamówienie zostanie zapisane w Panelu klienta home.pl i następnie powinieneś je opłacić za pomocą tradycyjnego przelewu bankowego (przelewając środki na unikalny numer rachunku bankowego dla Twojego konta). Kliknij tutaj, aby przeczytać więcej na temat opłacania zamówień za pomocą przelewu.
 9. Zarejestrowane przez Ciebie domeny będą aktywowane po opłaceniu odpowiedniego zamówienia. Chyba, że zarejestrowałeś domeny w promocji za 0zł – w takiej sytuacji domeny zostaną aktywowane automatycznie po zakończeniu zamawiania domeny w promocji.

Domeny internetowe już za 1 grosz dziennie!

Zarejestruj własny adres w Internecie już dziś. Nawet jeśli Twoja wymarzona domena jest zajęta, nasza inteligentna wyszukiwarka podsunie Ci dodatkowe możliwości.

Sprawdź, czy domena jest wolna Wyszukaj domenę

Odbierz 25 zł do wydania na empik.com

Polecaj usługi home.pl i zdobywaj za każde polecenie kupon o wartości 25zł do wydania na empik.com

Zdobądź swój kupon na 25zł Sprawdź jak

 • Czy artykuł był pomocny ?
 • Tak   Nie