Jak zarejestrować nową domenę w Panelu klienta home.pl?

Za pomocą Panelu klienta home.pl możesz zarejestrować nowe domeny i dodać je do swojego konta (np. w celu opublikowania kolejnych stron WWW lub utworzenia kolejnych skrzynek e-mail z nowymi adresami). Rejestracja umożliwia zakup nowej domeny z puli dostępnych adresów. Jeśli masz pomysł na nowy adres strony WWW, po prostu skorzystaj z wyszukiwarki w Panelu klienta home.pl, a ta wskaże Ci dostępne domeny do rejestracji. Rejestracja może czasami skutkować jedynie rezerwacją domeny, dlatego, aby mieć pewność, że domena będzie Twoja na minimum rok czasu, opłać ją w terminie. Skorzystaj z poniższej instrukcji, aby dowiedzieć się jak wyszukać wolne adresy domen i zarejestrować je za pomocą Panelu klienta home.pl.

Do czego służy domena internetowa? - Zastosowanie
 

Jak zarejestrować nową domenę w Panelu klienta home.pl?

 1. Zaloguj się do Panelu klienta home.pl.
 2. Przejdź do sekcji: Domeny, która znajduje się po lewej stronie ekranu.
  Panel klienta home.pl - Przejdź do sekcji menu Domeny
 3. Kliknij przycisk: Dodaj nową domenę.
  Dodaj nową domenę
 4. Zaznacz opcję: Zarejestruj nową domenę, która znajduje się po lewej stronie.
  Zarejestruj nową domenę
 5. Po wybraniu opcji: Zarejestruj nową domenę, w polu poniżej wpisz adres domeny, którą chcesz sprawdzić czy jest wolna do rejestracji.
 6. Na ekranie zostanie wyświetlona lista domen wolnych oraz zajętych, które nie są dostępne do rejestracji. Wybierz te domeny, które chcesz zarejestrować i kliknij przycisk: Zatwierdź.
  Znajdź domenę
 7. Na ekranie zostanie wyświetlone okno z podsumowaniem Twojego zamówienia. W sekcji: Informacja o płatności wybierz metodę płatności. Następnie zaakceptuj regulamin i kliknij przycisk: Kup, który znajduje się w lewym dolnym rogu.
  Rejestracja nowej domeny
 8. Zarejestrowane przez Ciebie domeny będą aktywowane po opłaceniu odpowiedniego zamówienia. Wyjątkiem jest rejestracja domeny w promocji za 0zł – w takiej sytuacji domeny zostaną aktywowane automatycznie po zakończeniu zamawiania domeny w promocji.
 • Czy artykuł był pomocny ?
 • Tak   Nie