Jak ustawić przekierowanie 301 w Panelu klienta?


Poniższa konfiguracja dotyczy domeny zarejestrowanej i utrzymywanej na serwerach w home.pl w panelu administracyjnym dla usług rejestrowanych po 26 maja 2018. Przeczytaj więcej o konfiguracji przekierowania 301 w poprzednim Panelu klienta.
Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej o możliwych wariantach konfiguracji domeny w home.pl.
 1. Zaloguj się w Panelu klienta home.pl
 2. Przejdź do sekcji Usługi WWW i kliknij w nazwę serwera, do którego przypisana jest domena dla której chcesz ustawić przekierowanie 301.
 3. W sekcji Przypisane domeny kliknij Wszystkie.
  Panel klienta home.pl - Usługi WWW - Przypisane domeny - Kliknij przycisk Wszystkie
 4. Edytuj ustawienia wybranej domeny.
  Panel klienta home.pl - Usługi WWW - Przypisane domeny - Wszystkie - Edytuj ustawienia wybranej domeny
 5. Wprowadź wartości dla przekierowania 301 zgodnie z opisanym schematem, tj. przekierowanie na zew. adres URLPanel klienta home.pl - Usługi WWW - Przypisane domeny - Wszystkie - Wybrana domena - Edytuj - Przekierowanie domeny - Wprowadź wartości dla przekierowania 301
 6. Zapisz zmiany.

Powyższa konfiguracja jest aktywna dla domen przypisanych do usługi hostingowej obsługiwanej w home.pl. Domeny przypisane do usługi posiadają tzw. strefę domeny, która umożliwia m.in. wprowadzenie przekierowania 301. Jeśli posiadasz samą domenę bez serwera, sugerujemy rozszerzenie konta o dodatkowe usługi. Przekierowanie 301 jest funkcjonalnością do której działania konieczne jest posiadanie hostingu.

Domeny internetowe już za 1 zł!

Zarejestruj własny adres w Internecie już dziś. Nawet jeśli Twoja wymarzona domena jest zajęta, nasza inteligentna wyszukiwarka podsunie Ci dodatkowe możliwości.

Sprawdź, czy domena jest wolna Wyszukaj domenę

 • Czy artykuł był pomocny ?
 • Tak   Nie