Autoinstalator – Galeria zdjęć

Na wielu stronach WWW w sieci Internet można spotkać wiele rodzajów galerii zdjęć, które stosowane są np. do przedstawienia kolekcji fotografii lub innych projektów. Galeria zdjęć jest tworzona najczęściej w ten sposób, że na stronie głównej umieszcza się pomniejszone kopie obrazków (miniaturki) oraz odsyłacze, po których kliknięciu następuje wczytanie wybranego obrazu w pełnych rozmiarach.

Spis treści

Zbiory zdjęć i grafik można organizować w katalogi i albumy, opisywać i nadawać im etykiety. Bardziej zaawansowane skrypty umożliwiają również tworzenie kont użytkowników, zarządzanie prawami dostępu, a także ocenianie i komentowanie prezentowanych zdjęć.

Atuty Galerii zdjęć

Galeria zdjęć dostępna w Autoinstalatorze to dobre rozwiązanie z wielu powodów, np.:

  • proste zarządzanie przez panel administracyjny,
  • elastyczne możliwości edycji skryptu Galerii zdjęć,
  • możliwość edycji Galerii zdjęć w każdym momencie,
  • oszczędność – proponowane w home.pl skrypty Galerii zdjęć są rozpowszechniane na darmowej licencji GNU/GPL.

Przykładowe rozwiązania przy zastosowaniu Galerii zdjęć

  • Zaawansowana galeria zdjęć, która pozwala przedstawiać zdjęcia w odpowiednich kategoriach, etykietach. Zdjęcia mogą być opisane przez administratora galerii zdjęć, a następnie mogą zostać poddane ocenie innym użytkownikom (komentowanie, ocenianie zdjęć).
  • Portfolio –  prezentacja własnych projektów z możliwością oceny, komentowania portfolio przez innych użytkowników sieci Internet.

Jak skorzystać z Autoinstalatora i zainstalować Galerie zdjęć?

Kliknij tutaj, aby otworzyć instrukcje korzystania z Autoinstalatora aplikacji.

Lista dostępnych skryptów Galerii zdjęć:

WAŻNE! Poniższe oprogramowanie nie jest objęte pomocą techniczną home.pl! Pomocy na temat wybranego oprogramowania należy szukać na stronach wsparcia autora aplikacji.

Galeria Zdjęć

Coppermine Gallery to oprogramowanie, które pozwala na stworzenie własnego albumu fotograficznego opublikowanego w sieci Internet. Umożliwia organizowanie zdjęć w kategorie i albumy, dodawanie użytkowników oraz nadawanie im praw do dodawania zdjęć i komentarzy.

Gallery 3 to kolejna wersja popularnej aplikacji umożliwiającej organizowanie zdjęć w kategorie i albumy oraz dodawanie użytkowników, a także nadawanie im praw do dodawania zdjęć i komentarzy. W najnowszej wersji zostało poprawione bezpieczeństwo aplikacji i stabilność, a także wydajność podczas tagowania zdjęć.
Autoinstalator – Forum dyskusyjne
Poprzedni
 Autoinstalator – Pozostałe
Następny
  • Czy artykuł był pomocny ?
  • Tak   Nie