Autoinstalator – Galeria zdjęć

Szybki hosting dla WordPressa

Na wielu stronach WWW w sieci Internet można spotkać wiele rodzajów galerii zdjęć, które stosowane są np. do przedstawienia kolekcji fotografii lub innych projektów. Galeria zdjęć jest tworzona najczęściej w ten sposób, że na stronie głównej umieszcza się pomniejszone kopie obrazków (miniaturki) oraz odsyłacze, po których kliknięciu następuje wczytanie wybranego obrazu w pełnych rozmiarach.

Zbiory zdjęć i grafik można organizować w katalogi i albumy, opisywać i nadawać im etykiety. Bardziej zaawansowane skrypty umożliwiają również tworzenie kont użytkowników, zarządzanie prawami dostępu, a także ocenianie i komentowanie prezentowanych zdjęć.

Atuty Galerii zdjęć

Galeria zdjęć dostępna w Autoinstalatorze to dobre rozwiązanie z wielu powodów, np.:

  • proste zarządzanie przez panel administracyjny,
  • elastyczne możliwości edycji skryptu Galerii zdjęć,
  • możliwość edycji Galerii zdjęć w każdym momencie,
  • oszczędność – proponowane w home.pl skrypty Galerii zdjęć są rozpowszechniane na darmowej licencji GNU/GPL.

Przykładowe rozwiązania przy zastosowaniu Galerii zdjęć

  • Zaawansowana galeria zdjęć, która pozwala przedstawiać zdjęcia w odpowiednich kategoriach, etykietach. Zdjęcia mogą być opisane przez administratora galerii zdjęć, a następnie mogą zostać poddane ocenie innym użytkownikom (komentowanie, ocenianie zdjęć).
  • Portfolio –  prezentacja własnych projektów z możliwością oceny, komentowania portfolio przez innych użytkowników sieci Internet.

Jak skorzystać z Autoinstalatora i zainstalować Galerie zdjęć?

Kliknij tutaj, aby otworzyć instrukcje korzystania z Autoinstalatora aplikacji.

Lista dostępnych skryptów Galerii zdjęć:

WAŻNE! Poniższe oprogramowanie nie jest objęte pomocą techniczną home.pl! Pomocy na temat wybranego oprogramowania należy szukać na stronach wsparcia autora aplikacji.

Autoinstalator - Lista autoinstalatorów Galerii zdjęć - Coppermine Gallery i Gallery 3

Coppermine Gallery to oprogramowanie, które pozwala na stworzenie własnego albumu fotograficznego opublikowanego w sieci Internet. Umożliwia organizowanie zdjęć w kategorie i albumy, dodawanie użytkowników oraz nadawnie im praw do dodawania zdjęć i komentarzy.
Gallery 3 to kolejna wersja popularnej aplikacji umożliwiającej organizowanie zdjęć w kategorie i albumy oraz dodawanie użytkowników, a także nadawanie im praw do dodawania zdjęć i komentarzy. W najnowszej wersji zostało poprawione bezpieczeństwo aplikacji i stabilność, a także wydajność podczas tagowania zdjęć.
Autoinstalator – Forum dyskusyjne
Poprzedni
 Autoinstalator – Pozostałe
Następny

Hosting stworzony dla WordPressa

Masz stronę WWW na WordPressie? My też uwielbiamy ten system dla stron internetowych. Dlatego stworzyliśmy hosting specjalnie dla jego użytkowników.


  • Czy artykuł był pomocny ?
  • Tak   Nie