Czym różnią się pakiety G Suite – poczta Gmail dla firm?


W ramach oferty home.pl możesz dokonać zakupu jednego z pakietów G  Suite – Poczta Gmail dla firm:

Na stronie ofertowej: znajdziesz podstawowe informacje dot. różnic w dostępnych w home.pl pakietach usługi G Suite. Zapraszamy do zapoznania się z tymi informacjami.

Przeczytaj więcej o konfiguracji i obsłudze w dokumentacji home.pl.

Niezależnie od wybranego pakietu, usługa G Suite oferuje szereg aplikacji i narzędzi zwiększających wydajność pracy z dowolnego miejsca i urządzenia, dzięki rozwiązaniom od Google.

G Suite Business, poza funkcjonalnościami Basic, oferuje także dodatkowe rozwiązania jakimi są:

  • Google Vault: narzędzie umożliwiające przechowywanie, blokowanie, blokowanie, wyszukiwanie i eksportowanie danych w obrębie poczty e-mail, Hangouts, grup dyskusyjnych Google, plików na dysku Google, itp..Google Vault pozwala na ustawienie reguł przechowywania, w tym czasu utrzymania danych do ich usunięcia, dostępu i raportów.
  • Cloud Search: Usługa Cloud Search działa jak wyszukiwarka Google, ale powstała specjalnie z myślą o użytkownikach G Suite, umożliwiając szybkie i proste przeszukiwanie wszystkich zasobów Twojej organizacji, które zostały w niej udostępnione innym użytkownikom lub są obecne na koncie pracownika i dla niego przeznaczone.

Niewielkie różnice mogą wynikać także z dostępu do pojedynczych funkcji dostępnych dla administratora lub użytkowników G Suite, które mogą mieć wpływ przy optymalizacji działania systemu, w tym wymianie informacji z innymi systemami. Skontaktuj się z naszym zespołem dedykowanym do obsługi usługi , aby uzyskać więcej informacji oraz dopasować usługę do potrzeb Twojej organizacji.

 

 

Gmail z domeną Twojej firmy? To możliwe!

G Suite to m.in. poczta Gmail, której możesz używać z domeną swojej firmy. Zyskasz także pakiet praktycznych aplikacji Google.


  • Czy artykuł był pomocny ?
  • Tak   Nie
Szukaj
Generic filters
Tylko dokładne dopasowania
Szukaj w tytułach
Szukaj w treści
Wyświetl posty typu:
lub