Czym różnią się pakiety G Suite – poczta Gmail dla firm?

Zamów pakiet biurowy G-Suite w home.pl

W ramach oferty home.pl możesz dokonać zakupu jednego z pakietów G  Suite – Poczta Gmail dla firm:

Na stronie ofertowej: znajdziesz podstawowe informacje dot. różnic w dostępnych w home.pl pakietach usługi G Suite. Zapraszamy do zapoznania się z tymi informacjami.

Przeczytaj więcej o konfiguracji i obsłudze w dokumentacji home.pl.

Niezależnie od wybranego pakietu, usługa G Suite oferuje szereg aplikacji i narzędzi zwiększających wydajność pracy z dowolnego miejsca i urządzenia, dzięki rozwiązaniom od Google.

Trzy główne różnice między podstawową wersją G Suite Basic a  biznesową G Suite Business to możliwości przechowywania, wyszukiwania i zgodności. G Suite Basic ogranicza miejsce do 30 GB na użytkownika, a wersja G Suite Business zapewnia nieograniczone miejsce (przy założeniu, że masz nie więcej jak 5 kont użytkowników). Pakiet Businesss obejmuje usługę Cloud Search, umożliwiającą inteligentne wyszukiwanie danych G Suite w stylu Google – i działa w Internecie oraz w aplikacji mobilnej. Takie rozwiązanie może znacząco wpłynąć na czas dostępu do niezbędnych w działaniu firmy danych, dokumentów, plików i innych zasobów. Pakiet G Suite Business dodaje także Google Vault z funkcjami przechowywania i archiwizacji danych w celu zarządzania zasadami i zgodnością z prawem. (W przypadku większości organizacji polecam G Suite Business.

Warto w tym miejscu zwrócić także uwagę na podejście firmy Google do obsługi całej usługi. Najlepiej porównując ją do oferty Microsoft Office 365. Google jest zorientowane w koło swojej przeglądarki (lub każdej innej) dzięki której użytkownik uzyskuje dostęp do oferowanych narzędzi. W połączeniu z przeglądarką Google Chrome te aplikacje obsługują przechowywanie offline wiadomości e-mail i dokumentów.

Podsumowanie

G Suite Business, poza funkcjonalnościami Basic, oferuje także dodatkowe rozwiązania jakimi są:

  • Google Vault: narzędzie umożliwiające przechowywanie, blokowanie, blokowanie, wyszukiwanie i eksportowanie danych w obrębie poczty e-mail, Hangouts, grup dyskusyjnych Google, plików na dysku Google, itp..Google Vault pozwala na ustawienie reguł przechowywania, w tym czasu utrzymania danych do ich usunięcia, dostępu i raportów. Przeczytaj więcej czym jest Google Vault i w jaki sposób może pomóc Twojej organizacji.
  • Cloud Search: Usługa Cloud Search działa jak wyszukiwarka Google, ale powstała specjalnie z myślą o użytkownikach G Suite, umożliwiając szybkie i proste przeszukiwanie wszystkich zasobów Twojej organizacji, które zostały w niej udostępnione innym użytkownikom lub są obecne na koncie pracownika i dla niego przeznaczone. Przeczytaj i dowiedz się więcej o usłudze Google Cloud Search.

Niewielkie różnice mogą wynikać także z dostępu do pojedynczych funkcji dostępnych dla administratora lub użytkowników G Suite, które mogą mieć wpływ przy optymalizacji działania systemu, w tym wymianie informacji z innymi systemami. Skontaktuj się z naszym zespołem dedykowanym do obsługi usługi , aby uzyskać więcej informacji oraz dopasować usługę do potrzeb Twojej organizacji.

Gmail z domeną Twojej firmy? To możliwe!

G Suite to m.in. poczta Gmail, której możesz używać z domeną swojej firmy. Zyskasz także pakiet praktycznych aplikacji Google. Pracuj zdalnie z każdego miejsca.


Bezpieczny hosting dla Twojej strony WWW

Przygotowaliśmy miejsce, w którym Twoja strona WWW i poczta e-mail będą się czuły komfortowo.


Odbierz 25 zł do wydania na empik.com

Polecaj usługi home.pl i zdobywaj za każde polecenie kupon o wartości 25zł do wydania na empik.com

Zdobądź swój kupon na 25zł Sprawdź jak

  • Czy artykuł był pomocny ?
  • Tak   Nie