Czym jest pakiet G Suite – poczta Gmail dla firm?

Zamów pakiet biurowy G-Suite w home.pl

G Suite to kompleksowy pakiet usług do obsługi firmowej poczty od Google oparty o dobrze znane narzędzia Google, dostępna dla użytkowników indywidualnych. G Suite w przeciwieństwie do tradycyjnej poczty Gmail oraz innych narzędzi, wspiera pracę zespołową, wymianę i dostęp do informacji.

Home.pl - Przykładowa oferta pakietów G Suite

W ramach narzędzia G Suite otrzymujesz dostęp do opcji i narzędzi skierowanych do pracy w organizacji i zespole, które nie są dostępne w wersji bezpłatnej, oferowanej, np. w ramach standardowego konta Google. Możesz podłączyć własną domenę, powiększyć dostępne zasoby w chmurze Google, zyskujesz dodatkowe wsparcie pomocy technicznej.

Rejestrując i opłacając usługę G Suite od razu otrzymujesz dostęp do całego pakietu zintegrowanych usług, które tworzą jedną całość i płynnie ze sobą współdziałają. Dzięki takiemu rozwiązaniu od samego początku możesz szybko przekształcać wiadomości e-mail w wydarzenia, komenarze w dokumentach, arkuszach i prezentacjach przesyłać w wiadomości e-mail, tworzyć spotkania a jednocześnie cały czas edytować potrzebne Ci informacje.

G Suite dostępny jest dla każdego urządzenia. To rozwiązanie, które działa zarówno online w oknie przeglądarki, a także w formie aplikacji, dostępnych na komputerze, telefonie lub tablecie. O tym w jaki sposób Ty skorzystasz z G Suite zależy tylko i wyłącznie od Twoich potrzeb.

Gmail w G Suite pozwoli Ci uzyskać adres e-mail z nazwą domeny Twojej firmy w kilka chwil

G Suite kładzie ogromny nacisk na bezpieczeństwo, dlatego wprowadza rozwiązania wielowarstwowej ochrony danych, np. poprzez wieloetapowy proces logowania czy dodanie środków zapobiegających podszywaniu się.

Dzięki konsoli administracyjnej G Suite, możesz szybko i łatwo zarządzać całym kontem Twojej organizacji, przydzielać i odbierać zasoby, wprowadzać nowych administratorów a także udostępnić swoim użytkownikom dodatkowe narzędzia.

Gmail z domeną Twojej firmy? To możliwe!

G Suite to m.in. poczta Gmail, której możesz używać z domeną swojej firmy. Zyskasz także pakiet praktycznych aplikacji Google. Pracuj zdalnie z każdego miejsca.


Bezpieczny hosting dla Twojej strony WWW

Przygotowaliśmy miejsce, w którym Twoja strona WWW i poczta e-mail będą się czuły komfortowo.


Odbierz 25 zł do wydania na empik.com

Polecaj usługi home.pl i zdobywaj za każde polecenie kupon o wartości 25zł do wydania na empik.com

Zdobądź swój kupon na 25zł Sprawdź jak

  • Czy artykuł był pomocny ?
  • Tak   Nie