Instalacja zewnętrznego certyfikatu SSL na serwerze w home.pl

Zabezpiecz stronę WWW certyfikatem SSL

Jak zainstalować zewnętrzny certyfikat SSL na serwerze w home.pl?

Jeśli posiadasz hosting w home.pl, to możesz zainstalować na nim dowolny certyfikat SSL – nawet taki, który nie został zakupiony za pośrednictwem home.pl. Instalacja zewnętrznego certyfikatu SSL wykonywana jest przez administratora home.pl w ramach oferty Profesjonalne Usługi IT.

Więcej informacji o instalacji zewnętrznego certyfikatu SSL na serwerze w home.pl znajdziesz pod tym adresem.

Poradnik wideo: Czym jest certyfikat SSL i gdzie należy go stosować?

Zamów certyfikat SSL już dziś. Zadbaj o bezpieczeństwo swojej strony WWW, poczty e-mail, danych użytkowników. Zarejestruj SSL w home.pl i kontroluj wszystkie usługi z jednego Panelu klienta. Kliknij i przejdź do oferty aby zamówić certyfikat SSL.

Dodatkowe informacje o instalacji zewnętrznego certyfikatu SSL w home.pl

Oznacza to, że instalacja zewnętrznego certyfikatu SSL zostanie wykonana przez naszych administratorów, po zamówieniu odpowiedniej usługi instalacji oraz po opłaceniu tego zamówienia.

Przykład: Strona WWW, która ma być zabezpieczona certyfikatem SSL jest opublikowana na serwerze w home.pl, zaś domena jest wydelegowana na serwery DNS home.pl. W celu instalacji zewnętrznego certyfikatu należy przesłać do home.pl za pośrednictwem formularza kontaktowego:
  • pliki zewnętrznego certyfikatu SSL,
  • w tym klucz prywatny, który generowany jest razem z CSR przed wystawieniem certyfikatu.

Zewnętrzny certyfikat SSL można zainstalować na dwóch, czterech lub nawet sześciu serwerach w home.pl. Warto również pamiętać, że na jednym serwerze (z wykluczeniem oferty Hosting Windows) możesz zainstalować wiele certyfikatów SSL.

Jeśli zatem posiadasz na swoim serwerze w home.pl kilka domen, to dla każdej z nich będziesz mógł zainstalować certyfikat SSL. Kliknij tutaj, aby przeczytać więcej o instalacji wielu certyfikatów SSL na jednym serwerze w home.pl.

Instalacja certyfikatu SSL na wielu serwerach ma sens w sytuacjach, np. gdy pocztę oraz stronę WWW w danej domenie, utrzymujesz na dwóch osobnych serwerach. Jeśli korzystasz tylko z jednego serwera w home.pl (utrzymujesz na nim stronę WWW, pocztę e-mail oraz inne pliki dostępne pod adresem domeny), to zainstaluj certyfikat SSL tylko na tym jednym serwerze.

W przypadku certyfikatów SSL udostępnianych w formacie PFX, celem ich instalacji na hostingu współdzielonym w home.pl wymagane jest ich przekonwertowanie do formatu PEM.

Zabezpiecz stronę WWW certyfikatem SSL

Chroń dane formularzy i transakcji z zieloną kłódką przy adresie.


Bezpieczny hosting dla Twojej strony WWW

Przygotowaliśmy miejsce, w którym Twoja strona WWW i poczta e-mail będą się czuły komfortowo.


Odbierz 25 zł do wydania na empik.com

Polecaj usługi home.pl i zdobywaj za każde polecenie kupon o wartości 25zł do wydania na empik.com

Zdobądź swój kupon na 25zł Sprawdź jak

  • Czy artykuł był pomocny ?
  • Tak   Nie