Jak wysłać wiadomość przez formularz w Panelu klienta?

Znajdziesz tutaj instrukcje jak wysłać wiadomość do Biura Obsługi Klienta home.pl przez formularz kontaktowy znajdujący się w Panelu Klienta na nowej platformie home.pl.

Formularz kontaktowy pozwala za pomocą wiadomości e-mail skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta home.pl. Odpowiedź na Twoją wiadomość e-mail otrzymasz w czasie ograniczonym do niezbędnego minimum.

Poradnik wideo: jak wysłać wiadomość e-mail do BOK przez nowy Panel klienta home.pl?

Po zalogowaniu do Panelu Klienta home.pl możesz skorzystać z możliwości wysłania wiadomości e-mail przez formularz kontaktowy. Wysłana w ten sposób wiadomość będzie zautoryzowana, oznacza to, że w celu wykonania operacji wymagających autoryzacji, nie będzie wymagane dodatkowe podanie hasła.

Aby wysłać wiadomość przez formularz w Panelu Klienta home.pl:

 1. Zaloguj się do Panelu Klienta home.pl
 2. Po zalogowaniu do Panelu klienta home.pl, przejdź do sekcji: Wsparcie klienta, która znajduje się po lewej stronie ekranu. Po kliknięciu, na ekranie zostanie wyświetlony moduł: Pomoc. Aby wysłać wiadomość, kliknij: FORMULARZ KONTAKTOWY.
  WAŻNE! Jeśli nie widzisz modułu Pomoc, odczekaj chwilę na jego wczytanie.

  Panel Klienta home.pl - Pulpit - W sekcji Pomoc naciśnij przycisk Formularz kontaktowy

 3. Po kliknięciu, w nowym oknie zostanie otwarty formularz kontaktowy. Wypełnij pola formularza i kliknij przycisk Wyślij, aby wysłać wiadomość do Biura Obsługi Klienta.
  Panel Klienta home.pl - Pulpit - Pomoc - Formularz kontaktowy - Wypełnij pola formularza i kliknij przycisk Wyślij, aby wysłać wiadomość do Biura Obsługi Klienta
Kliknij tutaj, jeśli szukasz instrukcji jak wysłać wiadomość przez formularz kontaktowy znajdujący się w Panelu Klienta na poprzedniej platformie home.pl

Hosting stworzony dla WordPressa

Masz stronę WWW na WordPressie? My też uwielbiamy ten system dla stron internetowych. Dlatego stworzyliśmy hosting specjalnie dla jego użytkowników.


 • Czy artykuł był pomocny ?
 • Tak   Nie
Szukaj
Generic filters
Tylko dokładne dopasowania
Szukaj w tytułach
Szukaj w treści
Wyświetl posty typu:
lub