Publikacja strony WWW – publikowanie, konfigurowanie domeny, widoczność strony w sieci

Twoja strona od samego początku jest widoczna tylko dla Ciebie. Jej zawartość dostępna jest tylko w kreatorze WWW. Jeśli zdecydujesz się na pokazanie witryny innym użytkownikom, skorzystaj z przycisku Publikuj i potwierdź publikację treści. W każdej chwili możesz wyłączyć widoczność strony WWW, ustawiając ją w trybie Offline.

SPIS TREŚCI

Pamiętaj, że nie ma możliwości cofnięcia publikowanej wersji strony, jeśli z jakiegoś powodu nie chciałeś pokazywać wybranych treści w sieci, ustaw je niewidocznymi  lub usuń i opublikuj ponownie.

Jeśli Twoja strona WWW pozostaje w ciągłej edycji i chcesz skończyć pracę z kreatorem na dziś, wznowić ją jutro, bez publikowania treści, po prostu zamknij kreator WWW. Zmiany zostaną zapamiętane. Do czasu naciśnięcia przycisku Publikuj, nikt nie będzie widział zmian, które wprowadzasz.

Podgląd i publikowanie strony WWW

 1. Przejdź do edytora stron WWW. W górnej części ekranu znajdziesz dwa przyciski: Podgląd i Publikuj.
  Podgląd i publikuj

  • Pogląd (ikona komputera/telefonu): skorzystaj z tego przycisku, aby obejrzeć swoją stronę tak, jak zobaczą ją inni użytkownicy. Podczas podglądu strony będziesz miał możliwość sprawdzić, jak wygląda ona na urządzeniach mobilnych.
   PC-tablet-telefon
  • Publikuj: skorzystaj z tego przycisku, aby opublikować stronę lub wprowadzone zmiany. W kolejnym kroku kreator poprosi Cię o potwierdzenie wykonywanej operacji oraz wskaże adres, pod którym strona została opublikowana.
  • Nic nie rób: jeśli dokonałeś zmian na stronie WWW, ale nie chcesz ich jeszcze publikować i pokazywać innym, pomiń przycisk Publikuj. Zamknij kreator i wróć do edycji strony w dowolnym momencie. Wprowadzone zmiany zostaną zachowane, a użytkownicy odwiedzający stronę, będą widzieli jedynie te treści, które wcześniej opublikowałeś.
 2. Zatwierdź wprowadzane zmiany lub wróć do poprzedniego widoku kreatora WWW.
  Kreator Click Web - Publikuj - Opublikuj - Zatwierdź wprowadzane zmiany lub wróć do poprzedniego widoku kreatora WWW
 3. Po publikacji strony WWW, możesz od razu przejść do jej podglądu.Kreator Click Web - Publikuj - Opublikuj - Gotowe - Przejdź do podglądu strony WWW

Ukrywanie strony przed użytkownikami

Jeśli z jakiegoś powodu musisz ukryć tymczasowo stronę WWW przed użytkownikami, możesz przełączyć ją w tryb Offline. Nadal będziesz mógł wprowadzać zmiany, oglądać witrynę i zarządzać jej ustawieniami, jednak żadna treść nie będzie dostępna z zewnątrz.

 1. Przejdź do Menu, a następnie wybierz Ustawienia witryny.
  Ustawienia strony WWW
 2. Kliknij Status strony, aby przejść do edycji ustawień.
 3. Widoczność strony Online/Offline: aby ukryć swoją opublikowaną stronę, ustaw status strony na offline. Strona nie będzie widoczna dla innych użytkowników, ale nadal będziesz mógł dokonać jej edycji, publikować zmiany.
  Kreator Click Web - Menu - Ustawienia witryny - Status strony - Widoczność strony - Ustaw status strony na offline

WAŻNE! Wiele serwisów może cache’ować (zachowywać kopię) strony WWW, więc proces jej wyłączania („offline”) może trwać dłuższą chwilę.

Ukrywanie podstron

 1. Przejdź do Moja witryna, a następnie kliknij Edytuj, przy wybranej stronie, dla której chcesz zmienić priorytet.
  Jak zmienić język interfejsu kreatora WWW?
 2. Wybierz: Edytuj ustawienia strony.
  Zmiana ustawień podstron
 3. Zmień widoczność wybranej podstrony i zapisz zmiany.
 • Czy artykuł był pomocny ?
 • Tak   Nie

Łatwe tworzenie witryn – skorzystaj z kreatora stron WWW

Stwórz swoją stronę internetową w łatwy sposób dzięki metodzie „przeciągnij i upuść”.