Jak utworzyć kody rabatowe?


Poniższa instrukcja dotyczy obsługi sklepu internetowego w Kreatorze stron WWW. Kreator umożliwia utworzenie prostych, nowoczesnych stron internetowych w oparciu o gotowe moduły i szablony. Jeśli jesteś zainteresowany uruchomieniem własnego sklepu internetowego i szukasz rozbudowanego narzędzia do prowadzenia sprzedaży online, promocji produktów, integracji z hurtowniami, polecamy rejestrację usługi eSklep.
Poniższy artykuł opisuje pojęcie kodów rabatowych i rabatów generowanych w sklepie internetowym w ramach usługi Kreatora stron WWW (Click Web). Jeśli poszukujesz informacji o rabatach, kodach rabatowych i zniżkach oraz programie lojalnościowym dla sklepu internetowego eSklep (Click Shop) skorzystaj z informacji zawartych w osobnym artykule.

Kreator WWW wraz z modułem eCommerce oferują łatwy sposób na zarządzanie kodami rabatowymi. Przejdź do sekcji Sklep w kreatorze WWW i wybierz Kody rabatowe.

Click Web - Sklep - Kody rabatowe - Pozwól klientom korzystać z kodów rabatowych podczas realizacji transakcji

Aktywuj kody rabatowe poprzez wyrażenie zgody na ich używanie przez klientów Twojego sklepu. Dodaj nowy kod rabatowy wskazując jego nazwę, a więc KOD który użytkownik poda na etapie składania zamówienia. Wybierz typ rabatu, np. kwota lub procent wskazując po prawej stronie wartość rabatu. Aktywuj kod rabatowy i przekaż go klientom. Click Web - Sklep - Kody rabatowe - Dodaj nowy kod rabatowy wskazując jego nazwę, a więc KOD który użytkownik poda na etapie składania zamówienia

Podczas składania zamówienia klienci Twojego sklepu będą mogli podać kod rabatowy aby obniżyć wartość zamówienia.

Click Web - Sklep - Przesyłka - Dostawa - Płatności - Kod rabatowy - Przykładowy widok pola z wpisanym kodem rabatowym

 

Łatwe tworzenie witryn – skorzystaj z kreatora stron WWW

Stwórz swoją stronę internetową w łatwy sposób dzięki metodzie „przeciągnij i upuść”.


  • Czy artykuł był pomocny ?
  • Tak   Nie