Jak dodać nowy produkt w sklepie kreatora WWW?

  1. Przejdź do sekcji Sklep w kreatorze WWW home.pl, następnie sekcja Produkty.
  2. Kliknij przycisk + dodawanie nowego produktu.
  3. Uzupełnij podstawowe informacje o produkcje – nazwę, opis i zdjęcia.
  4. Uzupełnij informacje o cenie, znacznikach (tagach) i wadze produktu. Waga i cena mogą mieć znaczenie przy projektowaniu schematu dostawy i płatności wprowadzając dodatkowe ograniczenia. 
  5. W sekcji Stan magazynowy znajdziesz  informacje o ilości i dostępności produktu. Wybierz opcję Monitoruj stan magazynowy, ale móc nadać produktom ilość i tym samym wprowadzić dodatkowy system zarządzania stanem. Nie jest to opcja obowiązkowa do działania sklepu. Jeśli Twoje produkty dostępne są w nieograniczonej ilości lub są to usługi, albo wykonujesz je na zamówienie, nie musisz ustawiać stanu magazynowego.
  6. W sekcji Warianty możesz utworzyć warianty czyli różne odmiany danego produktu. Np. jeśli sprzedajesz koszulki w różnych rozmiarach, wariantami produktu KOSZULKA będą KOSZULKA S, KOSZULKA M, KOSZULKA L. Nadaj im odpowiednią cenę. Jeśli dodasz warianty produktu, produkt bazowy przestanie być aktywny. 
  7. Po utworzeniu produktu możesz szybko zarządzać nim oraz pozostałymi produktami w sekcji Produktu. Edytuj, ukryj, podejrzyj lub usuń produkt klikając w menu opcji produktu. 
  • Czy artykuł był pomocny ?
  • Tak   Nie

Tematy powiązane

Szukaj
Generic filters
Tylko dokładne dopasowania
Szukaj w tytułach
Szukaj w treści
Wyświetl posty typu:
lub