Jak wyłączyć sklep w kreatorze WWW home.pl?


Poniższa instrukcja dotyczy obsługi sklepu internetowego w Kreatorze stron WWW. Kreator umożliwia utworzenie prostych, nowoczesnych stron internetowych w oparciu o gotowe moduły i szablony. Jeśli jesteś zainteresowany uruchomieniem własnego sklepu internetowego i szukasz rozbudowanego narzędzia do prowadzenia sprzedaży online, promocji produktów, integracji z hurtowniami, polecamy rejestrację usługi eSklep.

Zgodnie z artykułem dot. modułu eCommerce, sklep internetowy dla kreatora WWW dostępny jest w najwyższym pakiecie usługi, tj. Kreator Profesjonalny. Po zarejestrowaniu i opłaceniu usługi, możesz rozpocząć budowanie strony WWW. Po pierwszym uruchomieniu w panelu administracyjnym kreatora stron WWW, rozpocznij konfiguracje sklepu internetowego.

  1. Po lewej stronie ekranu wybierz Sklep.Sklep internetowy w kreatorze stron WWW
  2. Przejdź do sekcji Ustawienia –> Podstawowe Ustawienia
  3. Zmień suwak Widoczności sklepu z Online (włączony) na Offline (wyłączony).Kreator WWW - Sklep - Ustawienia - Podstawowe ustawienia - Zmień suwak Widoczności sklepu z Online na Offline
  4. Sklep zostanie wyłączony, ale jego zawartość nie zostanie usunięta. Nadal będziesz posiadał wprowadzony asortyment, listę zamówień oraz utworzoną konfigurację sklepu. W tej chwili możesz w dowolnym momencie włączyć sklep ponownie.

Łatwe tworzenie witryn – skorzystaj z kreatora stron WWW

Stwórz swoją stronę internetową w łatwy sposób dzięki metodzie „przeciągnij i upuść”.


  • Czy artykuł był pomocny ?
  • Tak   Nie