Pierwsza konfiguracja sklepu w kreatorze stron WWW home.pl

Zbuduj samodzielnie stronę WWW za pomocą Kreatora WWW w home.pl

Poniższa instrukcja dotyczy obsługi sklepu internetowego w Kreatorze stron WWW. Kreator umożliwia utworzenie prostych, nowoczesnych stron internetowych w oparciu o gotowe moduły i szablony. Jeśli jesteś zainteresowany uruchomieniem własnego sklepu internetowego i szukasz rozbudowanego narzędzia do prowadzenia sprzedaży online, promocji produktów, integracji z hurtowniami, polecamy rejestrację usługi eSklep.

Przed pierwszym uruchomieniem sklepu internetowego w kreatorze WWW, musisz wykonać jego wstępną konfigurację, tj. podać podstawowe informacje o sklepie i firmie, dodać asortyment (przynajmniej jeden produkt), formę dostawy i płatności (przynajmniej po jednej). Kiedy Twój sklep będzie posiadał podstawowe informacje i przede wszystkim umożliwi prowadzenie sprzedaży, składanie zamówień, możesz ustawić go w tryb online. Włączyć go.

Kreator WWW - Sklep - Konfiguracja sklepu - Przejdź poszczególne kroki aby skonfigurować sklep

 1. Przejdź do sekcji Sklep w kreatorze WWW i skorzystaj z dostępnego widoku aby rozpocząć konfigurację.
  Sklep internetowy w kreatorze stron WWW
 2. Dodaj podstawowe informacje o swoim sklepie, a przede wszystkim o swojej firmie i formie kontaktu. Uzupełnij nazwę, adres oraz adres e-mail.
  Kreator WWW - Sklep - Ustawienia - Podstawowe ustawienia - Dodaj informację o swojej firmie i formie kontaktu
 3. Dodaj metodę płatności. Skorzystaj z dedykowanej oferty na płatności online PayU lub wprowadź tradycyjne informacje, np. o numerze rachunku bankowego do przelewu.
  Kreator WWW - Sklep - Ustawienia - Płatność - Dodaj metodę płatności
 4. Dodaj opcję wysyłki. Twoi klienci chcieli by szybko otrzymać zamówiony Towar lub usługę (jeśli wymaga transportu). Wysyłkę możesz dodawać wiele razy, dostosowując ceny do kraju zamówienia oraz wagi zamówienia. Dzięki temu klient składający zamówienie otrzyma informacje jedynie o dostawie, dopasowanej do jego zamówienia.
  Kreator WWW - Sklep - Ustawienia - Wysyłka - Dodaj koszt wysyłki - Dostosuj ceny do kraju zamówienia oraz wagi zamówienia
 5. Dodaj produkty, przynajmniej jeden aby sklep mógł działać prawidłowo. Podaj nazwę, opis, cenę, wagę. Dodaj zdjęcia. Przypisz produkt do kategorii. Zdecyduj czy ma być widoczny czy nie. Zapisz zmiany.
  Kreator WWW - Sklep - Ustawienia - Produkty - Podaj nazwę, opis, cenę, wagę

Twój sklep jest wstępnie skonfigurowany, w zakresie umożliwiającym jego uruchomienie. Skorzystaj z sekcji Ustawienia i poszczególnych podsekcji, aby dokończyć konfigurację sklepu oraz podstawowych mechanizmów jego działania. Pamiętaj, że sklep nie oferuje opcji rozliczania podatku, co oznacza, że nie jest narzędziem, np. do wystawiania faktur.

Łatwe tworzenie witryn – skorzystaj z kreatora stron WWW

Stwórz swoją stronę internetową w łatwy sposób dzięki metodzie „przeciągnij i upuść”.


Odbierz 25 zł do wydania na empik.com

Polecaj usługi home.pl i zdobywaj za każde polecenie kupon o wartości 25zł do wydania na empik.com

Zdobądź swój kupon na 25zł Sprawdź jak

 • Czy artykuł był pomocny ?
 • Tak   Nie