Rezygnacja z Game Pass Ultimate i aktywacja Xbox Live Gold lub Xbox Game Pass

W osobnym artykule szczegółowo wyjaśniliśmy jak działa każda z subskrypcji dostępnych dla użytkowników konsol Microsoft. Dotyczy to usługi Xbox Live Gold, Game Pass oraz Game Pass Ultimate. Wiesz już, że do korzystania z Game Pass Ultimate nie potrzebujesz innych usług. Wersja Ultimate łączy w sobie funkcjonalności subskrypcji Game Pass oraz Live Gold. W tym artykule dowiesz się czy możesz nabyć subskrypcję Xbox Live Gold lub Xbox Game Pass jeśli korzystasz z Game Pass Ultimate oraz cz możesz wrócić do subskrypcji planu Xbox Game Pass na konsolę?

Jeśli posiadasz aktywne subskrypcje Live Gold lub Game Pass, aktywacja wersji Ultimate spowoduje zmianę typu konta. Może zostać skrócony okres ważności poprzednich subskrypcji na rzecz nowej – Game Pass Ultimate.

Poznaj ofertę home.pl dla subskrypcji Microsoft Xbox:

Xbox Game Pass Ultimate otwiera dostęp do rozgrywki multiplayer i biblioteki ponad 100 gier

Ten mechanizm konwersji działa tylko w jedną stronę. Jeśli jesteś użytkownikiem subskrypcji Game Pass Ultimate i chciałbyś powrócić do poprzedniego modelu rozliczeniowego, możesz to zrobić na dwa sposoby. Możesz zrezygnować z usługi nie opłacając jej przedłużenia i zakładając nowe konto (niekorzystne) lub poczekać do zakończenia okresu subskrypcji Ultimate, a następnie aktywować Live Gold i/lub Game Pass. Możesz w każdej chwili anulować subskrypcję Xbox Game Pass Ultimate, logując się na stronie www.xbox.com/accounts do swojego konta Microsoft/Xbox. Następnie ponownie aktywować konto Xbox Live Gold lub Xbox Game Pass na konsolę Xbox.

Czy warto korzystać z subskrypcji Game Pass Ultimate?

Game Pass Ultimate łączy w sobie funkcjonalność usługi Game Pass  dla konsol XBOX oraz komputerów PC (dostęp do biblioteki gier) a także Xbox Live Gold (m.in. dostęp do funkcji multiplayer). Obie usługi z osobna oferują także wyjątkowe promocje na gry i treści. Powinieneś wiedzieć, że w odróżnieniu od płatności za dwie subskrypcje osobno, dzięki Game Pass Ultimate zyskujesz dostęp do planu na wszystkie gry z planów Xbox Game Pass dla konsol oraz komputerów PC. Decydując się na pojedyncze subskrypcje, Game Pass dla komputerów i konsol sprzedawany jest osobno.

Niewątpliwie dodatkową korzyścią jest także cena usługi Game Pass Ultimate. Opłacając jeden abonament zamiast dwóch możesz liczyć dodatkowe oszczędności, np. (ceny przykładowe, mogą odbiegać od obowiązującej oferty):

  • Xbox Live Gold na 6 miesięcy kosztuje 130 zł brutto
  • Game Pass na 6 miesięcy kosztuje 250 zł brutto,
  • Game Pass Ultimate na 6 miesięcy kosztuje 320 zł brutto (Xbox Live Gold oraz Game Pass dla PC/XBOX w jednym abonamencie).

 

Bezpieczny hosting dla Twojej strony WWW

Przygotowaliśmy miejsce, w którym Twoja strona WWW i poczta e-mail będą się czuły komfortowo.


Odbierz 25 zł do wydania na empik.com

Polecaj usługi home.pl i zdobywaj za każde polecenie kupon o wartości 25zł do wydania na empik.com

Zdobądź swój kupon na 25zł Sprawdź jak

  • Czy artykuł był pomocny ?
  • Tak   Nie