Co to jest subskrypcja Game Pass Ultimate?

Game Pass Ultimate to nowa usługa Microsoft, która pojawiła się w ofercie firmy w 2019 roku. Stanowi ona w uproszczeniu połączenie usługi Live Gold oraz Game Pass. Możesz aktywować jedną subskrypcję, aby jednocześnie uzyskać dostęp do rozgrywki wieloosobowej online, biblioteki ponad 100 wysokiej jakości gier za darmo (dla subskrybentów) oraz specjalnych ofert na zakup gier na własność. Subskrybenci usługi Ultimate otrzymują także dostęp do subskrypcji Game Pass dla komputerów PC. Oznacza to rozszerzenie bazy gier o ponad 100 tytułów.

Game Pass Ultimate czy Live Gold?

Game Pass to subskrypcja, która działa całkowicie niezależnie od usługi Live Gold. Możesz więc uzyskać dostęp do ponad 100 gier w ramach jednej subskrypcji, a jednocześnie nie korzystać z usługi sieciowej Live Gold. Zaletą tego rozwiązania jest możliwość rozdzielenia usług, a więc ich zakup wg. własnych preferencji (gdy gram online lub gdy po prostu potrzebuję dostępu do bazy gier).

W ramach oferty home.pl możesz wybrać płatną subskrypcję Game Pass Ultimate. To najlepsza usługa dla graczy. Łączy w sobie w/w usługi oraz otwiera dostęp do kolejnych 100 tytułów  dla systemu Windows (PC). Graj online, dołącz do społeczności graczy i pobieraj nowe gry.

Game Pass Ultimate łączy w sobie ofertę Game Pass (bezpłatny i nieograniczony dostęp do ponad 100 gier), Live Gold (rozgrywka multiplayer, znakomite oferty na gry i treści) a także dostęp do oferty Game Pass dla komputerów PC (Windows). Usługa dostępna jest w abonamencie na 1 lub 3 miesiące z góry.

Czytaj więcej

 

  • Czy artykuł był pomocny ?
  • Tak   Nie