Co to jest subskrypcja Game Pass Ultimate?

Z osobnych artykułów możesz dowiedzieć się jak działają i co oferują usługi Game Pass oraz Xbox Live Gold. W tym artykule omówimy dla Ciebie usługę Game Pass Ultimate czyli połączenie dwóch wcześniej omawianych subskrypcji.

Poznaj ofertę home.pl dla subskrypcji Microsoft Xbox:

  • Xbox Game Pass – dostęp do biblioteki ponad 100 wysokiej jakości popularnych gier na konsole Xbox One. Przeczytaj więcej czym jest usługa.
  • Xbox Live Gold – możliwość prowadzenia rozgrywki wieloosobowej oraz bezpłatne gry i dedykowane oferty Deals with Gold i Games with Gold. Przeczytaj więcej czym jest usługa.
  • Game Pass Ultimate – Game Pass dla konsol i komputerów PC wraz z Xbox Love Gold w jednej subskrypcji.

Game Pass Ultimate to nowa usługa Microsoft, która pojawiła się w ofercie firmy w 2019 roku. Stanowi ona w uproszczeniu połączenie usługi Live Gold oraz Game Pass. Możesz aktywować jedną subskrypcję aby jednocześnie uzyskać dostęp do rozgrywki wieloosobowej online, biblioteki ponad 100 wysokiej jakości gier za darmo (dla subskrybentów) oraz specjalnych ofert na zakup gier na własność.

Rozwiązanie Ultimate jest przede wszystkim wygodne, subskrypcja jednej usługi to mniejszy kłopot przy jej rozliczeniu oraz co ważne, lepsza oferta cenowa. Subskrybenci usługi Ultimate otrzymują także dostęp do subskrypcji Game Pass dla komputerów PC. To oznacza rozszerzenie bazy gier o kolejne ponad 100 tytułów.

Game Pass Ultimate czy Live Gold?

Game Pass to subskrypcja która działa całkowicie niezależnie od usługi Live Gold. Możesz więc uzyskać dostęp do ponad 100 gier w ramach jednej subskrypcji, a jednocześnie nie korzystać z usługi sieciowej Live Gold. Zaletą tego rozwiązania jest możliwość rozdzielenia usług a więc i ich zakup wg. własnych preferencji (gdy gram online lub gdy po prostu potrzebuję dostępu do bazy gier).

W ramach oferty home.pl możesz wybrać płatną subskrypcję Game Pass Ultimate. To najlepsza usługa dla graczy. Łączy w sobie w/w usługi oraz otwiera dostęp do kolejnych 100 tytułów  dla systemu Windows (PC). Graj online, dołącz do społeczności graczy, pobieraj nieskończoną (oferta gier wciąż ulega zmianie) ilość gier.

Game Pass Ultimate łączy w sobie ofertę Game Pass (bezpłatny i nieograniczony dostęp do ponad 100 gier), Live Gold (rozgrywka multiplayer, znakomite oferty na gry i treści) a także dostęp do oferty Game Pass dla komputerów PC (Windows). Usługa dostępna jest w abonamencie na 1 lub 3 miesiące z góry.

 

Odbierz 25 zł do wydania na empik.com

Polecaj usługi home.pl i zdobywaj za każde polecenie kupon o wartości 25zł do wydania na empik.com

Zdobądź swój kupon na 25zł Sprawdź jak

  • Czy artykuł był pomocny ?
  • Tak   Nie