Co to jest subskrypcja Game Pass?

Subskrypcja Game Pass to usługa oferująca nieograniczony dostęp do ponad 100 gier na konsolę Xbox One w ramach 3 i 6 miesięcznego abonamentu. Dzięki takiej ofercie opłacasz stały abonament i nie musisz osobno kupować gier. Do wszystkich tytułów dostępnych w ramach Game Pass uzyskasz bezpłatny dostęp. Wybierz grę, pobierz ją na konsolę Xbox, pobierz i rozpocznij rozgrywkę.

SPIS TREŚCI

Instalacja gier z oferty Game Pass

xbox game pass

Istotną cechą usługi Game Pass jest fakt, że gracz uzyskuje dostęp do wszystkich gier w okresie w którym jego subskrypcja jest opłacona. Taki mechanizm pozwala łatwo kontrolować wydatki na gry. Nie musisz rezygnować z subskrypcji w czasie, w którym nie będziesz korzystał z konsoli, np. w wakacje lub podczas egzaminów. Wszystkie postępy w grze zostaną zachowane, a Ty powrócisz do rozgrywki po ponownym opłaceniu subskrypcji.

Ważne! Aby rozpocząć grę konieczne jest jej pobranie i zainstalowanie gry na konsoli.

Game Pass czy Live Gold?

Game Pass to subskrypcja, która działa całkowicie niezależnie od usługi Live Gold. Możesz więc uzyskać dostęp do ponad 100 gier w ramach Game Pass, a jednocześnie nie korzystać z usługi sieciowej w ramach Live Gold. Zakup obydwu subskrypcji spowoduje rozszerzenie możliwości konta i usługi Xbox Live o bezpłatny dostęp do gier oraz możliwość prowadzenia rozgrywki wieloosobowej.

Game Pass czy Game Pass Ultimate?

Subskrypcja Game Pass to znakomity sposób na kontrolę wydatków i dostęp do popularnych gier w niskiej cenie. Opłać abonament na 3 lub 6 miesięcy z góry i ciesz się ponad 100 gier na konsole XBOX One. Posiadając bezpłatne konto i dostęp do usługi Xbox Live, dostęp do Internetu oraz subskrypcję Game Pass, możesz w całości oddać się rozgrywce.

Game Pass Ultimate łączy w sobie ofertę Game Pass (bezpłatny i nieograniczony dostęp do ponad 100 gier), Live Gold (rozgrywka multiplayer, znakomite oferty na gry i treści) a także dostęp do oferty Game Pass dla komputerów PC (Windows). Usługa dostępna jest w abonamencie na 1 lub 3 miesiące z góry.

Czytaj więcej

 

 

  • Czy artykuł był pomocny ?
  • Tak   Nie