Co to jest subskrypcja Game Pass?

Subskrypcja Game Pass to usługa oferująca nieograniczony dostęp do ponad 100 gier na konsolę Xbox One w ramach 3 i 6 miesięcznego abonamentu. Dzięki takiej ofercie opłacasz stały abonament i nie musisz osobno kupować gier. Do wszystkich tytułów dostępnych w ramach Game Pass uzyskasz bezpłatny dostęp. Wybierz grę, pobierz ją na konsolę Xbox One i rozpocznij rozgrywkę.

Game Pass to oferta działają analogicznie jak subskrypcja Netflix (filmy i seriale online), CDA Premium (filmy i seriale online) czy EA Access (gry). W odróżnieniu od EA Access, Game Pass nie ogranicza się do jednego wydawcy. Usługa Microsoft oferuje ponad 100 gier z różnych kategorii i od różnych producentów dostarczając nieograniczoną rozrywkę dla każdego gracza.

Pobierz za darmo i zainstaluj gry z oferty Game Pass

Istotną cechą usługi Game Pass jest fakt, że gracz uzyskuje dostęp do wszystkich gier w okresie w którym jego subskrypcja, powiązana z kontem Microsoft, jest opłacona. Taki mechanizm pozwala łatwo kontrolować wydatki na gry, np. rezygnując z subskrypcji w okresie, w którym nie będziesz korzystał z konsoli, np. w wakacje lub podczas egzaminów. Wszystkie postępy w grze zostaną zachowane, a Ty powrócisz do rozgrywki po ponownym opłaceniu subskrypcji.

Ponadto, w odróżnieniu od PlayStation Plus czy usług strumieniowego przesyłania video jak np. Netflix, aby rozpocząć grę konieczne jest jej pobranie i zainstalowanie gry na konsoli. To jednak zmienia także mechanizm rozgrywki i jakości gry, która jest w całości uruchamiana w pamięci urządzenia.

Game Pass czy Live Gold?

Game Pass to subskrypcja która działa całkowicie niezależnie od usługi Live Gold. Możesz więc uzyskać dostęp do ponad 100 gier w ramach Game Pass, a jednocześnie nie korzystać z usługi sieciowej w ramach Live Gold. Zakup obydwu subskrypcji spowoduje rozszerzenie możliwości konta i usługi Xbox Live o bezpłatny dostęp do gier oraz możliwość prowadzenia rozgrywki wieloosobowej.

W ramach oferty home.pl możesz także wybrać płatną subskrypcję Game Pass Ultimate, która łączy w sobie w/w usługi oraz otwiera dostęp do kolejnych 100 tytułów  dla systemu Windows (PC).

Game Pass czy Game Pass Ultimate?

Subskrypcja Game Pass to znakomity sposób na kontrolę wydatków i dostęp do popularnych gier w niskiej cenie. Opłać abonament na 3 lub 6 miesięcy z góry i ciesz się ponad 100 gier na konsole XBOX One. Posiadając bezpłatne konto i dostęp do usługi Xbox Live, dostęp do Internetu oraz subskrypcję Game Pass, możesz w całości oddać się rozgrywce.

Jeśli chcesz grać ze znajomymi w trybie multiplayer, rywalizować z graczami z całego świata oraz zyskać dodatkowe profity Games oraz Deals with Gold, wybierz rozszerzoną subskrypcję Game Pass Ultimate.

Game Pass Ultimate łączy w sobie ofertę Game Pass (bezpłatny i nieograniczony dostęp do ponad 100 gier), Live Gold (rozgrywka multiplayer, znakomite oferty na gry i treści) a także dostęp do oferty Game Pass dla komputerów PC (Windows). Usługa dostępna jest w abonamencie na 1 lub 3 miesiące z góry.

 

 

Bezpieczny hosting dla Twojej strony WWW

Przygotowaliśmy miejsce, w którym Twoja strona WWW i poczta e-mail będą się czuły komfortowo.


Odbierz 25 zł do wydania na empik.com

Polecaj usługi home.pl i zdobywaj za każde polecenie kupon o wartości 25zł do wydania na empik.com

Zdobądź swój kupon na 25zł Sprawdź jak

  • Czy artykuł był pomocny ?
  • Tak   Nie