Jak sprawdzić i zrealizować nowe zamówienia?

Zbuduj samodzielnie stronę WWW za pomocą Kreatora WWW w home.pl

Poniższa instrukcja dotyczy obsługi sklepu internetowego w Kreatorze stron WWW. Kreator umożliwia utworzenie prostych, nowoczesnych stron internetowych w oparciu o gotowe moduły i szablony. Jeśli jesteś zainteresowany uruchomieniem prostego sklepu internetowego wybierz Kreator Profesjonalny .

Nowe zamówienia będą dostępne w panelu kreatora WWW w sekcji Sklep –> Zarządzaj zamówieniami. Na liście zamówień odnajdziesz wszystkie zamówienia, dostępne wg. kilku filtrów, np. statusu realizacji, statusu płatności.

Jak sprawdzić i zrealizować nowe zamówienia?

Od momentu pojawienia się zamówienia na liście, statusy będą aktualizowane przez Ciebie ręcznie lub częściowo automatycznie, np. po odnotowaniu płatności PayU. Ponieważ obsługa sklepu wymaga ręcznych działań a nie gotowych integracji, większość statusów także wymaga ręcznej obsługi.

Jak sprawdzić i zrealizować nowe zamówienia?

Na karcie wybranego zamówienia znajdziesz podstawowe informacje o zamówionym towarze, cenie, podatku a także danych klienta i metodzie płatności.Jak sprawdzić i zrealizować nowe zamówienia?

W prawym górnym rogu znajdziesz kolorowy status zamówienia. Klikając w niego możesz dokonać zmiany jego statusu. Pod spodem znajduje się status płatności. Ulegnie on zmianie sam tylko w sytuacji, gdy płatność realizowana jest przez system PayU zintegrowany ze sklepem.

  • Czy artykuł był pomocny ?
  • Tak   Nie

Łatwe tworzenie witryn – skorzystaj z kreatora stron WWW

Stwórz swoją stronę internetową w łatwy sposób dzięki metodzie „przeciągnij i upuść”.


Odbierz 25 zł do wydania na empik.com

Polecaj usługi home.pl i zdobywaj za każde polecenie kupon o wartości 25zł do wydania na empik.com

Zdobądź swój kupon na 25zł Sprawdź jak