Jak oglądać CDA.pl Premium na telefonie lub tablecie?

Użytkownicy CDA Premium mogą korzystać ze swojego konta na wielu urządzeniach jednocześnie oglądając filmy i seriale na komputerze, telefonie, tablecie czy konsoli. Z artykułu dowiesz się, z jakich urządzeń możesz korzystać w ramach CDA Premium.

Po zarejestrowaniu i wykupieniu usługi CDA Premium, możesz z niej korzystać na trzech różnych urządzeniach jednocześnie – na komputerze, tablecie, telefonie lub telewizorze. Możesz zalogować swoje konto na znacznie większej ilości urządzeń, ale tylko na trzech będzie możliwe oglądanie treści video w jednej chwili. W zależności od wybranego urządzenia możesz również zwiększyć pobierać i oglądać dostępne materiały offline.

Filmy i seriale z lektorem, z napisami, polskie i zagraniczne możesz oglądać bezpośrednio w oknie przeglądarki internetowej przechodząc i logując się na stronie www.cda.pl. W ramach subskrypcji Premium, serwis CDA filmy i seriale udostępnia na mocy licencji i umów zawartych z dystrybutorami filmowymi.

Możesz także skorzystać z dedykowanych aplikacji dla systemu Windows, Android oraz iOS. Aplikacja CDA.pl dostępna jest także na telewizorach, m.in. z systemem Android TV. Odtwarzanie aplikacji za pomocą aplikacja umożliwia jeszcze wygodniejszy dostęp do oferty CDA Premium filmów i seriali, a także możliwość oglądania treści offline.

Na jakich urządzeniach mogę oglądać filmy i seriale CDA Premium?

Najważniejszą informacją dla widzów i osób zainteresowanych oglądaniem filmów i seriali w ramach płatnej subskrypcji Premium jest fakt, że możliwe jest to za pomocą dowolnej przeglądarki internetowej. Zarówno na komputerze, telewizorze oraz urządzeniu mobilnym, jak telefon czy tablet. Niektóre urządzenia posiadają dedykowane aplikacje, które pozwalają wygodnie obsługiwać urządzenie na określonym sprzęcie. Aplikacje wprowadzają też dodatkowe funkcjonalności jak wspomniany tryb filmy offline / filmy pobrane do pamięci urządzenia.

Możesz oglądać filmy i seriale:

  • za pomocą dowolnej przeglądarki internetowej na komputerze stacjonarnym, laptopie, tablecie, telefonie komórkowym,
  • aplikacja dla urządzeń z systemem Android dostępna w Google Play Store,
  • aplikacja dla urządzeń z systemem iOS dostępna w App Store,
  • aplikacja CDA.pl dla XBOX One dostępna w Microsoft Store,
  • aplikacja dla urządzeń z Android TV, np. telewizorów i przystawek TV BOX dostępna w Google Play Store dla Android TV.
  • CDA Premium obsługuje także odtwarzanie obrazu za pomocą funkcji i urządzeń Chromecast.
    CDA Premium obsługuje chromecast - przesyłanie obrazu na telewizor
  • Czy artykuł był pomocny ?
  • Tak   Nie