Jak oglądać CDA Premium na telewizorze z AndroidTV?

Korzystasz z pakietu CDA Premium? Teraz materiały, dostępne w serwisie możesz odtwarzać na 3 urządzeniach jednocześnie. VOD Premium  to lepszy, priorytetowy transfer oraz wyższa jakość wyświetlanych filmów. Korzystając z aplikacji mobilnej i na telewizorach możesz dodatkowo pobierać filmy i seriale do pamięci urządzenia i oglądać je offline.

Sprawdź najlepszą ofertę CDA Premium w atrakcyjnej cenie

Z serwisu CDA.pl możesz korzystać w przeglądarce internetowej przechodząc do strony serwisu VOD. Możesz użyć przeglądarki internetowej komputera, telefonu komórkowego, tabletu oraz telewizora. Celem zwiększenia wygody obsługi serwisu CDA oraz konta Premium zapewniającego dostęp do ponad 12 000 filmów i seriali, powinieneś użyć aplikacji, np. dla systemu Android, iOS oraz AndroidTV. Korzystanie z aplikacji CDA w systemie Android TV wymaga zalogowania się do konta użytkownika.

Instalacja i pierwsze uruchomienie aplikacji CDA.pl

Jeśli posiadasz telewizor lub przystawkę z systemem Android TV od Google, możesz zainstalować aplikację CDA.pl dostępną w Google Play. Aplikacja CDA.pl na Android TV umożliwia logowanie oraz rejestrację konta CDA wymaganego do jej uruchomienia. Po rejestracji lub zalogowaniu konta, możesz rozszerzyć je do wersji Premium.

Telewizor z Android TV to telewizor Smart TV, w którym producent zainstalował system Android TV jako domyślny system urządzenia. Android TV od Google dostępny jest także na urządzeniach typu Android Box / Przystawka Android TV do telewizora. To zewnętrzne urządzenie zwykle podłączone za pomocą przewodu HDMI do telewizora.

Poniższa instrukcja dotyczy instalacji i obsługi aplikacji CDA.pl na urządzeniach z Android TV. Android TV w wersji 8 i nowszej może różnić się wyglądem ekranu głównego. Wszystkie funkcjonalności oraz dostępne narzędzia i aplikacje są identyczne.

 1. Uruchom telewizor lub urządzenie zewnętrzne z Android TV.
 2. Na ekranie HOME odszukaj sklep Google Play / Google Play Store i otwórz go (opcjonalnie przejdź do sekcji z aplikacjami).Jak oglądać CDA Premium na telewizorze AndroidTV
 3. Wyszukaj aplikację CDA.pl korzystając z wyszukiwarki w Google Play Store / sklepie Google Play.
  Jak oglądać CDA Premium na telewizorze AndroidTV
 4. Zainstaluj aplikację na urządzeniu z Android TV.Jak oglądać CDA Premium na telewizorze AndroidTV
 5. Uruchom aplikację CDA.pl. W zależności od wersji systemu Android TV skrót do aplikacji CDA.pl będzie widoczny na ekranie głównym lub w bezpośrednio na pasku rekomendacji treści. Różne wersje systemu Android TV pozwalają także na różny sposób prezentowania rekomendowanych treści, np. na górze ekranu HOME (Android TV 7 i starszy) lub dla każdej aplikacji VOD w osobnym wierszu (Android TV 8 i nowszy).
  Jak oglądać CDA Premium na telewizorze AndroidTV

Jak oglądać CDA.pl Premium na telewizorze z AndroidTV?

Podczas pierwszego uruchomienia zostaniesz poproszony o zalogowanie się lub rejestrację konta. Proces ten przebiega analogicznie do tworzenia i logowania do konta w oknie przeglądarki.

 1. Po pierwszym uruchomieniu zostaniesz poproszony o utworzenie konta (rejestracja w serwisie CDA.pl) lub logowanie do już istniejącego.Jak oglądać CDA Premium na telewizorze AndroidTV
 2. Rejestracja w serwisie wymaga podania adresu e-mail i ustalenia hasła lub logowania za pomocą konta Google. Przeczytaj jak założyć bezpłatne konto w serwisie CDA.pl.
  Jak oglądać CDA Premium na telewizorze AndroidTV
 3. Po zalogowaniu do konta użytkownika w aplikacji w systemie Android TV od razu uzyskasz dostęp do treści video. Jak oglądać CDA Premium na telewizorze AndroidTV
 4. Pamiętaj, że platforma CDA.pl składa się z treści ogólnodostępnych (z kontem użytkownika oraz bez konta), a także z treści dostępnych wyłącznie w systemie CDA Premium. CDA.pl to:
  • ponad 212 tysięcy filmów premium pochodzących od zweryfikowanych dostawców (m.in. portali, dużych wydawców internetowych, ale też od znanych youtuberów i twórców),
  • blisko 270 tysięcy materiałów wideo dodanych przez społeczność użytkowników CDA.pl,
  • korzystanie z subskrypcji CDA Premium pozwala oglądać wszystkie treści bez reklam oraz dodatkowo otwiera dostęp do ponad 7000 filmów i seriali online.

Jak kupić CDA Premium w aplikacji na Android TV?

Jeśli po uruchomieniu aplikacji CDA.pl na Android TV i zalogowaniu do konta posiadałeś już aktywną subskrypcję CDA Premium, możesz korzystać z treści Premium od razu. Jeśli posiadasz konto bez subskrypcji, możesz przeglądać ogólnodostępne treści lub wykupić subskrypcję Premium. W tym celu przejdź w aplikacji do sekcji CDA Premium i postępuj zgodnie z instrukcją wyświetloną na ekranie.

 1. Przejdź do sekcji CDA Premium.
  Jak oglądać CDA Premium na telewizorze AndroidTV
 2. Skorzystaj z linku przekierowującego do płatności. Link możesz otworzyć na telefonie, tablecie lub w przeglądarce internetowej dowolnego urządzenia.
 3. Zostaniesz przekierowany do strony płatności Twojego konta CDA.
 4. Dokonaj płatności za subskrypcję CDA Premium, np. korzystając z opcji Mam kupon. Kupon do płatności za subskrypcję CDA Premium uzyskasz dokonując zakupu subskrypcji w najlepszej cenie w ofercie home.pl.
 5. Po wprowadzeniu kuponu kliknij Kontynuuj. Konto zostało opłacone.Jak oglądać CDA Premium na telewizorze AndroidTV
 6. Korzystaj z subskrypcji CDA Premium na urządzeniu z Android TV.
  Jak oglądać CDA Premium na telewizorze AndroidTV
 • Czy artykuł był pomocny ?
 • Tak   Nie