Jak kupić Robux w Roblox?

Roblox jest świetną grą dla młodzieży, w której gracze mogą personalizować swoje Awatary. Niektóre przedmioty i gadżety Awatarów dostępne są za walutę Robux. Jak kupić Robuxy w Polsce? Ten poradnik odpowie na to pytanie.

SPIS TREŚCI

Gdzie kupić Robux?

Robux to waluta Roblox, która służy do kupowania ubrań i akcesoriów do Awatarów w grze. Dostępne są trzy metody na pozyskanie Robux:

Kupowanie Robux bezpośrednio na stronie Roblox jest możliwe, lecz wymaga podania danych swojej karty, a polskie złotówki nie są akceptowane przez sklep Roblox. Na stronie Roblox dostępne są tylko zakupy w amerykańskich dolarach. Oznacza to, że kupno wiąże się z przewalutowaniem, które bez konta walutowego jest niekorzystne.

Możesz kupić Robuxy korzystając z oficjalnej witryny Roblox. DO zakupu konieczne jest podanie danych karty płatniczej

Dostępna jest też subskrypcja Roblox Premium, która co miesiąc przyznaje określoną liczbę Robuxów na konto użytkownika. Jednak podobnie jak z samymi Robuxami, bezpośrednie jej kupno dostępne jest tylko w dolarach.

Jak kupić Robuxy za złotówki?

Rozwiązaniem problemu przewalutowania są karty podarunkowe do Roblox, które przyznają określoną ilość Kredytów Roblox (równoważną kwotom w dolarach). Za Kredyty Roblox można kupić Robuxy oraz zasubskrybować Roblox Premium.

Karty podarunkowe do Roblox są dostępne w różnych nominałach, np

Kody na Robux możesz kupić w sklepach internetowych, np. w home.pl

Jak wykorzystać kartę podarunkową Robux?

Po zakupie karty możesz wykorzystać ją na dwa sposoby. Aktywować kod i wydać Kredyty Roblox później lub aktywować kod podczas zakupu Robux.

By aktywować kod i wykorzystać później, wejdź na stronę aktywowania kodów Roblox, zaloguj się i wpisz kod w oknie Redeem Roblox cards.

Wygodnym sposobem na zakup Robuxów jest skorzystanie z karty podarunkowej dostępnej w sklepie home.pl

Możesz także użyć karty bezpośrednio podczas zakupów Robux lub Roblox Premium. Przy wyborze metody płatności zaznacz Redeem Roblox Card, kliknij Continue. Na następnym ekranie wpisz kod z karty podarunkowej Roblox, kliknij Redeem. Do twojego konta zostaną dodane Kredyty Roblox – kliknij Submit Order by zakończyć zakup Robuxów lub Roblox Premium.

Kartą podarunkową można także płacić w sklepie Roblox kupując Robuxy

Jak sprawdzić stan konta Roblox Credits?

Po dodaniu Kredytów Roblox do swojego konta i kupieniu Robuxów możesz chcieć sprawdzić, ile kredytów Ci zostało. By to zrobić:

  1. Wejdź na stronę roblox.com.
  2. Kliknij ikonę koła zębatego w prawym górnym rogu i kliknij Settings.
  3. W menu po lewej stronie ekranu kliknij Billing. Obecny stan konta będzie widoczny pod Roblox credit
    W szczegółach konta znajdziesz informacje o aktualnie przechowywanych środkach płatniczych na koncie
  • Czy artykuł był pomocny ?
  • Tak   Nie