Czy Minecraft jest za darmo?

Minecraft to bezsprzecznie jedna z najpopularniejszych gier na świecie. Wielu graczy już zna i wielbi Minecraft, lecz wciąż pozostaje spora grupa ludzi, którzy jeszcze nie wkroczyli do pełnego przygód, kanciastego świata. Jeśli cena gry jest dla Ciebie barierą, dowiedz się, jak możesz zagrać w Minecraft za darmo.

SPIS TREŚCI

Czy można grać w Minecraft za darmo?

Darmowe gry jak Fortnite, Warzone czy Apex Legends stają się coraz bardziej popularne. Niedziwne jest więc, że gracze pytają: czy jest Minecraft za darmo? Minecraft jest starszą grą, która powstała przed erą popularności gier „free to play” i nie oferuje możliwości rozgrywki za darmo. Możliwe jest jednak pobranie na komputer wersji demonstracyjnej Minecraft Java Edition, która posiada pełną funkcjonalność gry.

Posiada ona jednak ograniczenie czasowe. W darmowego Minecrafta można grać przez 100 minut, czyli 5 dni w grze. Dzięki temu możesz spróbować rozgrywki i zdecydować, czy chcesz kupić grę, czy nie.

Poznaj różnicę, między Minecraft w wersji Java i Bedrock.

Minecraft za darmo

Gdzie kupić Minecraft?

Jeśli zdecydujesz się, że chcesz zagrać w pełną, nieograniczoną wersję Minecraft, możesz wybrać dwie opcje:

Kupując Minecraft na własność, otrzymujesz dostęp do gry w wybranej wersji i możesz grać we wszystkie dostępne tryby, jak m.in. tryb przygodowy, tryb przetrwania, tryb kreatywny, czy też dołączyć do swoich znajomych w trybie wieloosobowym.

Drugą opcją gry w Minecraft jest usługa Game Pass na komputery PC i Game Pass na konsole Xbox. Korzystając z Game Pass otrzymujesz dostęp nie tylko do pełnej wersji Minecraft, ale także stale powiększającego się katalogu gier. Znajdziesz w nim wszystkie klasyczne i nowe tytuły należące do Microsoft, w tym gry z serii Doom, Elder Scrolls, Forza, Halo, Gears of War itp. W dodatku do gier produkowanych przez Microsoft dostępne są też gry innych producentów, w praktycznie każdym możliwym gatunku. Niezależnie, czy jesteś fanem gier przygodowych, wyścigówek, strzelanek, czy strategii, z pewnością znajdziesz coś dla siebie w katalogu gier Game Pass na Xbox i PC.

Czytaj więcej

 

  • Czy artykuł był pomocny ?
  • Tak   Nie